Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 2:1 (RELACJA LIVE)

Bramki: Leandro 45'  (k.), 64' - Piceluk 4'

KONIEC MECZU!

90'
Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył 4 minuty.
89' Zmiana w Radomiaku: Filipowicz za Kwieka.

85' Dwa groźne strzały Tarnowskiego i Kwieka w tej akcji - Olimpia może odetchnąć z ulgą.
84'Kubowicz ukarany żółtą kartką (Olimpia)

83' Poprzeczka po strzale Burkhardta!
82' Kościelny w zamieszaniu w polu karnym rywala oddaje strzał - Daniel broni instynktownie i skutecznie!
80' Kwiek faulowany przez jednego z defensorów gości w okolicach pola karnego Olimpii.
75' Zmiana w Radomiaku: Brawa na stojąco od kibiców: za Leandro pojawi się Agu.
73' A na trybunach efektowna oprawa kibiców Radomiaka Radom!
72' Burkhardt pojawił się na boisku i już oddał pierwszy groźny strzał z narożnika pola karnego - nad bramką Szadego!
70' Olimpia mocno zepchnięta do defensywy - Radomiak w natarciu.
64' Radomiak rozklepał defensywę gości! Tarnowski zagrał do Leandro a ten uderzył z pierwszej piłki w polu karnym Olimpii! 2:1 dla Radomiaka!
62' Stanisławski uderza z główki - nad poprzeczką Daniela!
61' Zmiana w Olimpii: Domosov i Lisiecki za Szuprytowskiego i Pileceluka.
60' Kolejna doskonała okazja dla Radomiaka! Leandro dostał długie podanie zza pola karnego. Brazylijski napastnik uderzył jednak za lekko - Daniel broni bez problemów.
53' Zmiana w Radomiaku: Stanisławski za Stąporskiego.

51' Bemba popisał się przechwytem - zawodnik Radomiaka zdecydowałsię na strzał zza pola karnego - blokuje defensywa gości!
48' Co za akcja Radomiaka! Podanie z lewego skrzydła w pole karne Daniela - Stąporski zawahał się nad strzałem, mając pustą bramkę na 3 metrze!
47' Dobre wejście Brągiela - ożywił już pierwsze akcje ofensywne Radomiaka.
46' Zaczynamy drugą połowę!

Zmiana w Radomiaku: Brągiel za Cupriaka.

*Piłkarze już na boisku! Za moment zaczynamy drugą połowę!

45' Koniec pierwszej połowy.
45' Leandro podchodzi do piłki... BRAMKA! Pewny, mocny strzał w środek bramki!
45' Rzut karny dla Radomiaka! Tarnowski nieprzepisowo zatrzymany w polu karnym rywali!
45' Sędzia dolicza 2 minuty.
43' Kolejna groźna sytuacja Radomiaka - Spychała dopada piłkę przed polem karnym i decyduje się na strzał - Daniel nie sięga futbolówki, a ta poszybowała nad poprzeczką!
39' To powinna być bramka! Kościelny wykłada jak na tacy piłkę na piąty metr bramki - do futbolówki dopada Leandro - strzał nad poprzeczką! Jęk zawodu na trybunach!
38' Korner dla Radomiaka Radom - defensywa gości skutecznie oddala zagrożenie.
Kwiek (Radomiak) ukarany żółtą kartką za faul na zawodniku gości.

35'
Radomiak wyszedł z kontrą: pięciu na czterech - niestety podanie Sulkowskiego przecina Kubowicz!
32' Tarnowski zagrywa na wolne pole do niepilnowanego Stąporskiego - za mocne zagranie zawodnika Radomiaka.
30' Już tylko kwadrans do zakończenia pierwszej połowy dzisiejszego meczu.
29' Korner dla Olimpii Elbląg. Radomiak oddalił zagrożenie.
23' Napór Radomiaka trwa! Teraz na strzał zza pola karnego zdecydował się Kwiek - mocno, ale nad poprzeczką!
22' Dobre zagranie do Piceluka na wolne pole - Szady interweniuje przed polem karnym i oddala zagrożenie w ostatnim momencie!
21' Leandro w indywidualnej akcji wpada w pole karne Olimpii - napastnik Radomiaka wywalczył korner.
20' Długie podanie do Tarnowskiego - ten odegrał piłkę do Stąporskiego, który zdecydował się na strzał - nad poprzeczką!
18' Leandro w polu karnym dopada piłki - niestety strzał daleki od ideału.
17' Korner dla Radomiaka Radom.
14' Szuprytowski decyduje się na strzał zza pola karnego - z największym trudem broni Szady!!
10' Kapitalna szansa dla Radomiaka! Leandro uderza piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego - piłka odbija się od muru i dopada do niej Bemba - ten decyduje się na strzał - Daniel na posterunku! Piłkę dobija Stąporski i znów broni Daniel!
9' Cupriak faulowany na 25 metrze od bramki Daniela. Szansa dla Radomiaka.
7' Nie stygnie doping kibiców Radomiaka Radom - mimo straconej bramki wspierają swój zespół.
6' Zagrożenie pod bramką gości - Leandro uderza z główki, ale defensywa Olimpii zatrzymuje strzał!
4' Błąd Grudniewskiego w defensywie - na czystą pozycję wyszedł Piceluk i mocnym strzałem pokonał Szadego! Co za gol, a także co za błąd Grudniewskiego!
2' Stępień uderza - na posterunku Szady!
2' Stały fragment gry dla gości - około 20 metrów od bramki Szadego.
1' Pierwsza akcja Radomiaka - Leandro wpada w pole karne z piłką i podaje do swoich kolegów - niestety nikt nie doszedł do tego podania.
1' Zaczyna Radomiak Radom!

*Piłkarze obydwu drużyn już na boisku! Przed nami prezentacja i zaczynamy dzisiejsze emocje piłkarskie na stadionie MOSiR-u! Wspaniała pogoda i dodatkowo frekwencja na trybunach!

*Piłkarze obydwu drużyn już po rozgrzewce. Za moment początek spotkania Radomiaka z Olimpią!

Wyjściowe składy drużyn:

Radomiak Radom: Szady - Spychała, Grudniewski, Kościelny, Sulkowski, Stąporski, Bemba, Kwiek, Tarnowski, Stąporski, Leandro

Olimpia Elbląg: Daniel - Kubowicz, Bojas, Bukacki, Danowski, Piceluk, Pietroń, Sokołowski, Stępień, Szuprytowski, Wenger

*Radomiak aby dalej mógł realnie myśleć o walce o upragniony awans do I ligi, musi to spotkanie wygrać. Sobotni przeciwnik Zielonych do Radomia nie przyjedzie jednak tylko się bronić. Olimpia Elbląg to aktualnie szósta drużyna w tabeli, która po ostatnich doskonałych wynikach, zbliża się do czwartego miejsca, premiowanego grą w barażach i aktualnie zajmowaną przez Radomiaka Radom.

*Witamy serdecznie ze stadionu MOSiR-u w Radomiu! Już o 17:00 zaczynamy pojedynek Radomiaka Radom z Olimpią Elbłąg! RELACJĘ LIVE poprowadzi dla Państwa Adam Kurasiewicz!