Radomiak Radom - MKS Kluczbork 1:1 (zapis relacji LIVE)

Radomiak Radom - MKS Kluczbork 1:1
Bramki: Jakubik 45' - Fedota 8'

90'+5 Koniec meczu. Radomiak tylko remisuje z MKS-em Kluczbork 1:1.
90'+4 Hodowany faulowany. Będzie okazja dla Radomiaka. Być może ostatnia. Jeszcze rożny. Był strzał, ale piłka zatrzymała się w tłoku.
90'+2 Radomiak próbuje, ale czas ucieka.
90' Sędzia doliczył 5 minut.
88' Stachu nie dopadł do piłki. Majchrowski miał bliżej.
86' Zmiana. Schodzi Damian Warchoł, wchodzi Dawid Wolny.
86' Karol Hodowany faulem zatrzymał kontrę. Został ukarany
85' Hodowany minął dwóch rywali i uderzył na bramkę. Majchrowski broni z największym trudem.
84' Będzie rożny dla Radomiaka.
82' Wrzutka Coliny w pole karne, ale bardzo niecelna.
80' Radomiak ma rzut z autu na wysokości pola karnego gości.
78' Schodzi Maciej Filipowicz, wchodzi Patryk Winsztal.
77' Sędzia nie dopatrzył się ręki w polu karnym gości.
76' Trzecia zmiana w Radomiaku. Schodzi Jakub Rolinc, wchodzi Szymon Stanisławski.
75' Hodowany próbował przelobować bramkarza. Majchrowski broni z największym trudem.
74' Wolny dla Kluczborka. Ok. 25 metrów do radomskiej bramki.
70' Radomiak zaczyna przeważać, ale wynik się nie zmienia.
66' Podwójna zmiana w Radomiaku. Schodzi Chinonso Agu, wchodzi Simon Colina. Kamil Cupriak w miejsce Dariusza Brągiela.
63' Zmiana w MKS-ie. Schodzi Lucjan Zieliński, wchodzi Miłosz Reisch
63' Słaba próba Filipowicza.
61' Ofensywna akcja gości zakończona faulem na Agu.
59' Brągiel spróbował z 40 metrów. Pomylił się o włos. Jeszcze rożny.
58' Będzie róg dla "Zielonych". W walce o piłkę faulował Agu.
56' Krótkie rozegranie i szybki strzał Bemby. Obok bramki.
56' Mazan sprzed pola karnego. Piłka po rykoszecie wyleciała na rzut rożny.
54' Kolejna setka Radomiaka. Filipowicz z wolnego wprost na głowę Mazana. Słowak skierował piłkę w światło bramki, ale instynktownie zainterweniował Majchrowski.
51' Brągiel zatrzymany. dla Dmytro Fedoty.
47' Było blisko. Jakubik tuż obok bramki.
46' dla Tomasza Górkiewicza.
46' Wracamy do gry. Kluczbork zaczyna.

45' Koniec pierwszej połowy.
45' Gol do szatni! Po rzucie rożnym piłka trafiła pod nogi Agu. Nigeryjczyk podał do kolegi, a bramkę zdobył Damian Jakubik. Radomiak 1 MKS 1.
45' Sędzia doliczył trzy minuty.
45' Radomiak wymienił kilka podań. Dzięki temu Bemba znalazł się w polu karnym, ale piłka zeszła mu z nogi i uderzył minimalnie obok bramki.
43' Agu wywalczył rożnego dla Radomiaka.
43' Szybki Brąiel na skrzydle, a Brodziński niemal nie wbił piłki do własnej bramki.
41' Szybka kontra Radomiaka. Mazan rozciągnął na skrzydło do Filipowicza,a  ten posłał dobrą piłkę w pole karne. Niestety Majchrowski uprzedził naszych napastników.
38' Brągiel nabity. Majchrowski zaczyna od bramki.
35' Hodowany faulował przy próbie wyjścia z kontrą.
33' Jak to nie wpadło! Tym razem zatrzymany Karol Hodowany.
29' Radomiak w natarciu. W ciągu minuty "Zieloni" mieli trzy dogodne okazje do strzelenia gola. Niestety Majchrowski nadal niepokonany.
28' Mazan w pole karne, ale nikt tego nie zamknął.
26' Rolinc przyjął w polu karnym i odegrał do Mazana, a ten uderzył z pierwszej piłki. Do odbitej futbolówki dopadł Agu i huknął z 40 metrów. O mało co nie nokautując Bemby. Radomiak ciągle przegrywa, ale gra "Zielonych" powoli nabiera tempa.
25' Efektowny rajd Rolinca. Czech ścięty i dla Kamila Nitkiewicza.
23' Filipowicz urwał się na skrzydle i dograł w pole karne. Tam o piłke walczył Mazan, ale został zatrzymany.
21' Mazan przewracany w polu karnym, ale sędzia Marciniak faulu się nie dopatrzył.
20' Rolinc miał problemy z opanowaniem piłki. Dodatkowo dopadło do nich czterech rywali, dlatego Czech oddał zbyt lekki strzał, a właściwie podał do bramkarza rywali.
19' I jeszcze jeden strzał gości. Jak na razie Radomiak prawie nie istnieje.
17' Gostomski zaczyna od własnej bramki.
13' Mocny faul Bemby. Piłka z lewej strony radomskiego pola karnego.  Uderzenie z dystansu. Na szczęście obok bramki.
11' Kluczbork ciągle w ataku. Tym razem rzut rożny dla gości. "Zieloni" wybijają i piłka dla Radomiaka.
8' Gol dla Kluczborka. Wrzutka gości i strzał Zielińskiego w słupek. Do odbitej piłki dopadł Dmytro Fedota i MKS prowadzi 1:0.
7' Mazan przejął piłkę i uderzył z dystansu. Niestety strzał został zablokowany.
6' Fedota na spalonym.
4' Chaotyczny początek spotkania. Dłużej przy piłce utrzymują się goście, ale mają problem z dojściem do radomskiego pola karnego.
1' Brutalny faul na Mazanie. Michała Glanowskiego.
1' Radomiak zaczyna.

18.28 Obie ekipy wychodzą na boisko.

18.20 Rozgrzewka dobiegła końca. Za 10 minut początek spotkania.

18.15 Przed tym meczem Radomiak z kompletem punktów jest wiceliderem tabeli. Natomiast MKS jest czwarty od końca.

18.10 W dzisiejszym meczu w składzie Radomiaka zabraknie najlepszego strzelca Leandro Rossi. Brazylijczyk zmaga się z lekką kontuzją i sztab "Zielonych"  nie chciał ryzykować jego zdrowie.

18. Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita się z Państwa Krzysztof Domagała i zapraszam na relację LIVE z meczu 7. kolejki piłkarskiej II ligi, w którym Radomiak Radom zmierzy się z MKS-em Kluczbork.

Radomiak Radom: Hubert Gostomski - Damian Jakubik, Martin Klabnik, Maciej Świdzikowski, Karol Hodowany, Maciej Filipowicz, Chinonso Agu, Matthieu Bemba, Peter Mazan, Dariusz Brągiel, Jakub Rolinc

MKS Kluczbork: Kacper Majchrowski - Paweł Gierek, Michał Glanowski, Dmytro Fedota, Lucjan Zieliński, Dominik Kościelniak, Damian Warchoł, Bartosz Brodziński, Kamil Nitkiewicz, Donatas Nakrosius, Tomasz Górkiewicz

Radomiak: Filip Adamczyk, Michał Grudniewski, Szymon Stanisławski, Patryk Winsztal, Kamil Cupriak, Simon Colina, Dawid Jabłoński

MKS: Grzegorz Kleemann, Dawid Wolny, Paweł Baraniak, Krzysztof Bodziony, Miłosz Reisch, Wojciech Kochański, Paweł Kubik