Radomiak Radom - Drutex-Bytovia Bytów 0:2 (zapis relacji LIVE)

Radomiak Radom - Drutex-Bytovia Bytów 0:2
Bramki: Rzuchowski 51' i 75'

90' Koniec spotkania Radomiak przegrywa 0:2, a w dwumeczu 0:6. Radomiak nie wywalczył awansu do I ligi.
90' Kolejny ładny strzał Leo, ale ponownie niewiele zabrakło.
90' Sędzia doliczył dwie minuty.
88' Odważny strzał gości. Adamczyk broni. Rożny dla Drutexu.
86' Tarnowski wystawił do Leo, a ten po poprawieniu piłki uderzył wprost w okienku. Oszmaniec obronił z największym trudem.
85' Leo urwał się na skrzydle, ale jego strzał trafił w nogi Mateusza Stąporskiego.
85' Strzał Cieślika. Pewnie broni Adamczyk.
83' Leo dostał piłkę w polu karnym. Brazylijczyk obrócił się z rywalem na plecach i oddał strzał, ale w prost w Oszmańca.
81' Szarża Mateusza Stąporskiego. Dynamiczne wejście pomocnika Radomiaka, ale zakończone niecelnym podaniem w polu karnym.
77' Zmiana w Bytovi schodzi Kamil Wacławczyk, wchodzi Mario Cieślik.
75' Gol dla gości. Po raz kolejny zaspała defensywa Radomiaka. Po raz drugi do naszej bramki trafił Michał Rzuchowski. Gol padł po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry. Bytovia 2 Radomiak 0.
73' Była szansa dla Radomiaka. Stanisławski próbował uderzyć, ale jego strzał został zablokowany. DO odbitej piłki dopadł Tarnowski, który uderzył tuż nad spojeniem słupka z poprzeczką.
70' Gonzalez uderzył z wolnego. Adamczyk broni.
67' Schodzi Jakub Wilk, wchodzi Jakub Bąk. Zmiana w Radomiaku. Schodzi David Kwiek, wchodzi Maciej Filipowicz.
65' Słaba wrzutka Bartosza Sulkowskiego.
64' Druga zmiana w Radomiaku. Schodzi Kamil Cupriak, wchodzi Mateusz Stąporski.
64' Leo faulowany. dla Gonzaleza.
60' Zmiana w składzie gości. Schodzi Bartłomiej Poczobut, wchodzi Alen Ploj. Wcześniej dostał David Kwiek.
59' Piękna parada Filipa Adamczyka. Młody bramkarz ratuje Radomiaka przed utratą drugiej bramki.
55' Szarża Leo. Brazylijczyk minął czterech rywali i dał się sfaulować ok. 25 metrów od bramki. Kontra Bytovii. Na szczęście Bemba wyjaśnia w ostatniej chwili.
51' Błąd radomskiej defensywy. Nagle w naszym polu znalazło się trzech zawodników gości, a zupełnie nie pilnowany Michał Rzuchowski pewnym strzałem pokonał Filipa Adamczyka. Bytovia prowadzi 1:0.
50' Pierwsza zmiana w Radomiaku. Schodzi Chinonso Agu, wchodzi Leandro Rossi.
50' Radomianie wymienili kilkanaście podań. Ładnie to wyglądało, aż do decydującego podania, w którym Grudniewski posłał piłkę do nikogo.
48' Akcja Bytovii. Dośrodkowanie z prawej strony, ale Surdykowski nie sięgnął piłki.
46' Wracamy do gry.

45' Koniec pierwszej połowy. Jak na razie oba zespoły remisują 0:0.
45' Sędzia do pierwszej połowy doliczył minutę.
42' Składna akcja Radomiaka. Zakończona niecelnym podaniem Bemby.
41' Cupriak wpadł w pole karne, ale jego podanie zostało zablokowane.
38' Kwiek chciał dograć długą piłkę do Tarnowskiego, ale na chęciach się skończyło.
34' Zamieszanie w radomskim polu karny. Sędzia odgwizdał faul gości.
33' Centrostrzał Sulkowskiego. Piłka przeleciała nad poprzeczką bytowskiej bramki.
30' Cupriak wrzucił w pole karne, ale do piłki nie doszedł żaden z jego kolegów.
27' Tarnowski uderzył sprzed pola karnego, ale wprost w bramkarza.
22' Drutex w ataku. Radomiak się broni.
18' Dobra piłka do Tarnowskiego. Nasz napastnik przyjął na klatkę piersiową, ale potem przegrał pojedynek bark w bark z rywalem.
17' Koronkowa akcja gości. Drutex rozgrywał piłkę w okolicach naszego pola karnego, ale zabrakło im ostatniego podania.
16' Agresywna wrzutka Sulkowskiego. Niestety tuż nad poprzeczką.
12' Kwiek faulowany w środku pola.
9' Efektowny rajd Bemby. Nasz pomocnik zatrzymany faulem. dla Bartłomieja Poczobuta.
8' Prostopadła piłka na wolne pole do Tarnowskiego. Niestety nasz snajper był na spalonym.
6' Rożny dla Radomiaka, ale za mocna wrzutka.
5' Nieudane dośrodkowanie gości i Adamczyk zaczyna od bramki.
4' Cupriak wybija na rzut rożny.
2' Ostre wejście Agu. Piłkarze z Bytowa mocno protestują, ale sędzie uspakaja sytuację.
1' Kontra Radomiaka i groźny strzał Stanisławskiego. Tuż obok bramki.
1' Drutex zaczyna.

15.57 Piłkarze wychodzą na boisko. Zaczyna się prezentacja. Za chwilę zaczynamy spotkanie.

15.50 Rozgrzewka zakończona. Do początku spotkania zostało dziesięć minut.

15.40 W dzisiejszym meczu w składzie Radomiaka doszło do kilku zmian. W bramce pojawi się Filip Adamczyk. W polu zagra Chinonso Agu, Kamil Cupriak i Szymon Stanisławski. A na ławce usiadł m.in. Leandro Rossi.

15.30 Zapraszamy na relację LIVE z drugiego meczu barażowego o awans do I ligi pomiędzy Radomiakiem Radom a Drutexem-Bytovią Bytów. Początek spotkania o godz. 16.

Radomiak Radom: Filip Adamczyk - Michał Grudniewski, Maciej Świdzikowski, Kamil Kościelny, Bartosz Sulkowski, Chinonso Agu, Matthieu Bemba, David Kwiek, Kamil Cupriak, Szymon Stanisławski, Paweł Tarnowski

Drutex-Bytovia Bytów: Mateusz Oszmaniec - Krzysztof Bąk, Francisco Gonzalez, Sebastian Kamiński, Bartłomiej Poczobut, Michał Rzuchowski, Janusz Surdykowski, Kamil Wacławczyk, Wojciech Wilczyński, Jakub Wilk, Bartosz Wolski

Radomiak: Adrian Szady, Mateusz Spychała, Mateusz Stąporski, Simon Colina, Maciej Filipowicz, Leandro Rossi, Piotr Gurzęda

Bytovia: Gerard Bieszczad, Jakub Bąk, Mario Cieślik, Omar Monterde, Marek Opałacz, Alen Ploj, Lukas Bielak