Radomiak Radom 1:0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (zapis relacji)

Nareszcie! Radomiak Radom pokonał u siebie Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w końcówce spotkania Leandro.

90' + 3 - koniec meczu. Radomiak wygrywa ze Świtem 1:0 po bramce Leo w końcówce meczu!!!
Wielka radość na trybunach, tego nam było trzeba
90' + 2 - rzut wolny dla Radomiaka na 22 metrze, Cieciura dośrodkowuje, piłkę jakimś cudem wpycha do bramki LEO!!! WRESZCIE!!!

90' + 1 - żółta kartka dla Kiwały
90' - sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry
88' - wolny dla Świtu
87' - rzut wolny dla Świtu, kontra Radomiaka, ale Orłowski fauluje w ataku
86' - rzut rożny dla gospodarzy
84' - Orłowski faulowany tuż przed polem karnym, rzut wolny dla zielonych, do piłki podchodzi Leo, strzela i słupek!!!

82' - żółta kartka dla Wojdygi, rzut wolny dla Świtu, może być groźnie
81' - Radomiak postawił na atak, kolejny rożny dla gospodarzy
80' - rzut wolny dla Świtu, wrzutka w pole karne, piłkę chwyta Kula
78' - rzut rożny dla zielonych
75' - ostre spięcie w środku boiska, żółte kartki dla Melona, Dudy i Leo, rzut wolny dla Radomiaka
75' - dobry strzał Putona z dalszej odległości, piłka minimalnie mija bramkę gości
74' - zmiana także w Radomiaku, schodzi Masiuda, wchodzi Stanisławski
72' - zmiana w drużynie gości, wchodzi Melon, schodzi Imiela
71' - Orzechowski strzela z 11 metrów, ale wysoko ponad bramką
69' - Orzechowski faulowany, rzut wolny dla zielonych, Leo uderza i z trudem broni Domżal
67' - rzut rożny dla Radomiaka
64' - sędzia liniowy podskoczył nad piłką i doznał kontuzji, zastępuje go sędzia techniczny
63' - Radomiak coraz groźniej atakuje
62' - rzut rożny dla Świtu
60' - Domżal wskakuje w polu karnym na plecy Markowskiemu, ale sędzia ponownie nie reaguje
58' - rzut wolny dla zielonych z 18 metrów, Orłowski doskonale strzela, ale dobrze broni Domżal
56' - zmiana w Radomiaku, schodzi Filipek, wchodzi Orłowski, zmiana także w drużynie gości, schodzi Ziąbski, wchodzi Kiwała
55' - strzela Puton, ale jego strzał blokują obrońcy
53' - Ziąbski strzela zza pola karnego, ale dobrze interweniuje Kula
50' - rzut rożny dla Świtu
49' - Domżal dotyka piłkę ręką poza polem karnym, ale sędzia nie reaguje
47' - rzut wolny dla Radomiaka
46' - początek drugiej połowy

45' + 1 - koniec pierwszej połowy
45' - żółta kartka dla Imieli za faul na Leo, rzut wolny dla zielonych
44' - Grupa Ultras ufundowała nagrodę dla strzelca bramki dla Radomiaka...
42' - ciężko ogląda się poczynania zielonych...
38' - rzut rożny dla Radomiaka
36' - Leo wyszedł na dobrą pozycję, ale... zgubił piłkę
34' - Puton wrzuca w pole karne, ale piłkę spokojnie łapie Domżal
32' - dużo walki w środku pola
28' - Markowski wybija na rożny
25' - uff, Szczepański wyszedł sam na sam z Kulą, ale w idealnej sytuacji przestrzelił
23' - strzał Putona zablokowany
20' - rzut rożny dla Świtu
18' - Leo strzela, ale bardzo niecelnie
16' - Filipek mógł zagrać dobrą piłkę do Leo, ale niestety wdał się w drybling i stracił piłkę
15' - Brągiel strzela z 23 metrów, ale piłkę pewnie łapie Domżal
11' - Leo przejumje piłkę na 18 metrze, wbiega w pole karne, podaje do Putona, ten strzela, ale obok bramki
10' - coraz groźniejsze ataki gości
8' - Szabat dośrodkowuje w pole karne, na rożny wybija Wojdyga. Dośrodkowanie w pole karne, strzela Szczepański, piłka mija bramkę Kuli
7' - Orzechowski ostro faulowany w środku boiska, rzut wolny dla Radomiaka
4' - rzut rożny dla Świtu, dośrodkowanie w pole karne, piłka wychodzi poza boisko
3' - Masiuda faulowany w środku pola, piłka dla Radomiaka
2' - Puton fauluje, rzut wolny dla Świtu
1' - początek meczu

Fani zielonych rozwiesili transparent z hasłem: "Zróbcie nam niespodziankę, strzelcie chociaż bramkę". Przyłączamy się do tego apelu.

Niestety, ale na stadion przybyła tylko garstka kibiców

Koniec rozgrzewki. Za chwilę początek meczu

Sędzią głównym tego meczu będzie Jacek Kikolski

A oto składy:

Radomiak Radom: Kula - Jaroch, Markowski, Puton, Wojdyga, Cieciura, Masiuda, Orzechowski, Brągiel, Filipek, Leandro

Rezerwowi: Marzec, Orłowski, Stanisławski, Szewczyk, Wolski

Świt: Domżal - Drwęcki, Renaldo, Nowotka, Szuprytowski, Zawiska, Ziąbski, Duda, Szabat, Imiela, Szczepański

Rezerwowi: Danowski, Krzymiński, Kamiński, Melon, Kiwała, Bramowicz, Adamski

Obie drużyny wyszły już na rozgrzewkę

15.06 - Witamy ze stadionu im. Braci Czachorów w Radomiu. Już za kilkanaście minut rozpocznie się mecz pomiędzy Radomiakiem Radom a Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.