Radomiak Radom 1:0 Sokół Aleksandrów Łódzki (zapis relacji)

W meczu czternastej kolejki III ligi Radomiak Radom wygrał na własnym stadionie z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:0.

Radomiak Radom 1:0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Bramka: K.Puton 42'

90+3' koniec meczu
90+3' Serodziński faulowany we własnym polu karnym
90+2'  Karasek za K.Putona
90+1' kontuzja K.Putona, potrzebna pomoc medyczna. Wygląda to niestety poważnie, będzie potrzebna zmiana
90' co najmniej trzy minuty dłużej doliczone przez arbitra
89' centra Śliwińskiego w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie skończył tej akcji strzałem
88' Śliwiński naciska Ostrowskiego i bramkarz popełnia błąd, musi wybić piłkę poza plac gry
86' szczęście miał Radomiak. Strzał Wrzesińskiego zablokowany
83'  Wnuk za Leandro
83'  Gołuch za Pękałę
82' Leandro przewrotką niecelnie
81' strzał Radeckiego zablokowany
80'  Seweryn za Bierżyńskiego
80' z dystansu niecelnie K.Puton
77' w znakomitej sytuacji Śliwiński trafia wprost w golkipera Sokoła
75' w pole karne wbiega Brągiel, wcześniej dryblingiem mija obrońcę i oddaje mocny strzał na bramkę. Ostrowski "wypluwa" piłkę przed siebie, ale nie sięga jej Śliwiński
73' w dobrej sytuacji Leandro, ale świetnym wślizgiem popisuje się Bierżyński
69' ależ akcję zmarnował K.Puton! Świetne zagranie od Leandro na wolne pole, ale zawodnik Radomiaka fatalnie przestrzelił
66' odważne wyjście Ostrowskiego przed własną szesnastkę zakończone dobrą interwencją
63' groźne uderzenie Obiego zza pola karnego, na szczęście dla gospodarzy, było ono minimalnie niecelne
63'  Pawlak za Kwiatkowskiego
62' dobrze zapowiadała się kontra Radomiaka, ale Śliwiński za plecy do Leandro
61' Radecki poszedł do końca w tej akcji i mało brakowało, a wykorzystałby błąd Ostrowskiego
59'  Śliwiński za Stanisławskiego
56' świetne przyjęcie Leo w środku boiska, podanie Brazylijczyka do K.Putona, ten wychodzi sam na sam z golkiperem Sokoła, ale na czas wrócił Kwiatkowski. Zawodnik Radomiaka musiał go minąć i oddał niecelny strzał lewą nogą
55' z centrą Pękały radzą sobie gospodarze
54' dośrodkowanie Obiego i ręka Cieciury na wysokości pola karnego
49' Dubina z rzutu wolnego trafia... w Stanisławskiego, potem strzał K.Putona minimalnie niecelny
47' Leandro wychodzi na czystą pozycję i jest faulowany! Druga  i w konsekwencji  dla Knery!
 zaczyna Sokół

45+2' koniec pierwszej połowy
45+1' kontratak Radomiaka, Brągiel schodzi z lewego skrzydła dośrodka, podaje wzdłuż linii, ale tam Klepczarek wybija na korner choć mało brakowało, a wpakowałby piłkę do własnej bramki
42'  GOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Bezpośrednie uderzenie K.Putona z rzutu wolnego z dość ostrego kąta! Radomiak - Sokół 1:0!
41'  Klepczarek za faul na Leandro na wysokości pola karnego
38' faulowany Brągiel. Centra Dubiny i wybijają obrońcy. Dobija W.Puton, jednak bardzo niecelnie
36'  Osowski
35' z 30 metrów próbuje Wrzesiński, ale uderzenie dalekie od ideału
34' krótka przerwa w grze. Kwiatkowski leży na murawie
31' centra Obiego z prawej strony w pole karne, głową uderza Pękała, ale obok słupka
28'  W.Puton
25' stały fragment gry. Dośrodkowanie Pękały w pole karne, ale strzał gości bardzo niecelny
24' świetny zwód W.Putona i pomocnik Radomiaka jest faulowany
20' centra Pękały i piąstkuje Kula
18' rzut wolny dla Radomiaka. Krótkie rozegranie Dubiny do Brągiela, ten dośrodkowuje, ale defensorzy wyjaśniają sytuację
13' W.Puton do Leandro, ale ten na spalonym
12'  Knera za ostry faul na Cieciurze
8' odrobine zbyt mocne podanie K.Putona do Leandro, golkiper Sokoła wychodzi przed pole karne i wybija poza boisko
6' dośrodkowanie Dubiny z rzutu wolnego i strzał Świdzikowskiego broni Ostrowski
5' w środku pola faulowany Cieciura
3' podanie z głębi pola do Obiego, ale zbyt mocne
 zaczyna Radomiak

godz. 14:01 - minuta ciszy dla zmarłego w mijającym tygodniu Leszka Zgutki
godz. 13:59 - Radomiak na biało, Sokół w zielonych strojach
godz. 13:58 - trójka sędziowska wyprowadza obie ekipy na murawę
godz. 13:56 - w dzisiejszym meczu nie zagrają Chinonso Agu i Daniel Barzyński, którzy narzekają na urazy
godz. 13:55 - ze stadionu im. Braci Czachorów w Radomiu wita Michał Nowak

Radomiak: Kula - Cieciura, Świdzikowski, Dubina, Serodziński, K.Puton, W.Puton, Radecki, Brągiel, Leandro, Stanisławski
Sokół: Ostrowski - Golański, Klepczarek, Bierżyński, Kwiatkowski, Knera, Wrzesiński, Pękała, Woźniczak, Osowski, Obi