Radomiak Radom 0:0 Wisła Sandomierz (zapis relacji)

Radomiak Radom 0:0 Wisła Sandomierz

90+5' koniec meczu
90+4' Sulkowski w pole karne i niecelny strzał Putona
90+3' rzut wolny dla Wisły. Dośrodkowanie wyłapuje Kula
90+1'  Mikulec
90+1' Cieciura prawym skrzydłem, podaje w pole karne do Stanisławskiego, ale temu odskakuje futbolówka
90' co najmniej pięć minut dłużej potrwa to spotkanie
90'  Piątkowski
88' druga  i w konsekwencji  dla Szepety
87'  Wnuk
84' długa piłka od Putona do Cieciury. Zbyt mocno...
82' Wawrzyszczuk za Gołasę
82'  Agu za Radeckiego
82'  Szepeta
80' ta decyzja wywołała nie tylko wśród kibiców, ale także i na ławkach rezerwowych obu ekip
78' Leandro wychodzi sam na sam z Wierzgaczem, jest faulowany i... sędzia pokazuje mu  ! Brazylijczyk musi opuścić boisko . Kompletnie niezrozumiała decyzja arbitra (który na co dzień sędziuje w ekstraklasie...)!
76' Wnuk niecelnie z dystansu
75'  Chorab za Podstolaka
73' rzut wolny dla Radomiaka. Dośrodkowanie Dubiny i piłka... odbija się od biodra Radeckiego. Zamieszanie pod bramką i futbolówkę łapie Wierzgacz
71' przerwa na uzupełnienie płynów
70'  Wnuk za Wolskiego
69' mocny strzał Dubiny z rzutu wolnego z dystansu, ale pewnie łapie golkiper Wisły
68' Szepeta za Pacholarza
68' Rak za Motyla
66' wrzutka Sulkowskiego z rzutu wolnego, zamieszanie pod bramką, wycofanie do Cieciury i strzał obok bramki
65'  Oślizło
64' Sulkowski dośrodkowuje i piąstkuje Wierzgacz
62' drybling Mikulca w szesnastce gospodarzy. Skończyło się na strachu
62' inicjatywa zdecydowanie należy do Radomiaka, który raz po raz pojawia się pod polem karnym Wisły. "Zieloni" nie mogą jednak znaleźć drogi do siatki
60' dośrodkowanie Świdzikowskiego i Wolski strzela bez namysłu, z pierwszej piłki, obok bramki
57' centra Cieciury na krótki słupek i wybijają defensorzy
54' świetna akcja Radomiaka, ale arbiter dopatrzył się spalonego. Wcześniej nieczysto uderzał Puton
52' Sulkowski do Stanisławskiego, ten przyjmuje tyłem do bramki, odwraca się i uderza. Niestety niecelnie
51' dośrodkowanie Dubiny z rzutu wolnego trafia w słupek
49' kontratak Wisły, 2vs2, ale na szczęście goście źle rozegrali tę akcję
48' długa piłka do Stanisławskiego, ten zgrywa do Wolskiego, który strzela wprost w bramkarza
 zaczyna Wisła

Stanisławski za Kiełtykę

45+1' koniec pierwszej połowy
45' co najmniej minuta doliczona
45' długie podanie do Mikulca i w ostatniej chwili interweniują radomianie
44' w odpowiedzi Leandro. Ostry kąt i lekki strzał po ziemi. Bez problemów broni Wierzgacz
43' Centra na długi słupek, akcję zamyka Pacholarz strzałem głową - chybił o centymetry! Poważne ostrzeżenie dla Radomiaka!
42' Piątkowski wywalczył korner dla gości
41' "Zieloni" w ataku pozycyjnym, ale nic z tego nie wynika. Wisła głęboko cofnięta

Jest 40 minuta gry, wynik wciąż bezbramkowy.
Mieliśmy problemy techniczne, przepraszamy!

8' niepewna interwencja Kuli, ale na szczęście Beszczyński nie trafia
7' dośrodkowanie Putona wyłapuje Wierzgacz
6' ostre wejście Piątkowskiego przy linii bocznej
4' Piątkowski próbuje z dystansu, ale bardzo niecelnie
2' centra Dubiny daleka od ideału
1' wrzutka Sulkowskiego i wybicie defensorów
1' rajd Leandro i faul z prawej strony boiska
 zaczyna Radomiak

godz. 14:59 - dzisiejszy mecz poprowadzi Mariusz Złotek
godz. 14:59 - sędziowie wyprowadzają obie jedenastki na murawę
godz. 14:56 - przy Struga już głośny doping dla "zielonych"!
godz. 14:52 - rozgrzewka dobiega końca. Za kilka chwil początek piłkarskiego święta!
godz. 14:49 - stadion zapełnia się z każdą kolejną minutą
godz. 14:45 - ze stadionu im. Braci Czachorów wita Michał Nowak

Składy:
Radomiak: Kula, Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Sulkowski, Kiełtyka, W. Puton, Radecki, Brągiel, Leandro, Wolski
Wisła: Wierzgacz, Ziółek, Beszczyński, Oślizło, Gołasa, Piątkowski, Podstolak, Motyl, Mikulec, Hul, Pachol