Radomiak podpisał kontrakt z nowym zawodnikiem!

Radomiak podpisał kontrakt z nowym zawodnikiem!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
We wtorek Radomiak zakontraktował kolejnego nowego zawodnika. Został nim niespełna 23-letni środkowy obrońca Daniel Ciach.

Długo trwały poszukiwania wartościowego stopera do teamu ze Struga. Na wtorkowych zajęciach zielonych zameldował się grający w rundzie jesiennej w I-ligowej Warcie Poznań, urodzony w 1990 roku Daniel Ciach, a tuż po nich... - Podpisał umowę z naszym klubem - poinformował trener Armin Tomala.

Daniel Ciach w rundzie jesiennej bieżącego sezonu był podstawowym graczem Warty, w barwach której zaliczył 16 występów na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy. W grudniu za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z poznańskim klubem i stał się wolnym zawodnikiem.

Piłkarz był blisko powrotu do Polonii Warszawa, w której występował przez kilka sezonów swojej piłkarskiej kariery, był ze stołecznym klubem na zgrupowaniu, ale ostatecznie nie znalazł się w drużynie Piotra Stokowca. Zaletą Daniela Ciacha jest z pewnością uniwersalność. Może występować zarówno jako środkowy obrońca jak i środkowy pomocnik.

źródło informacji: radomiak.com.pl / foto:ksppolonia.pl


Adam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy