Radomiak jedzie do wicelidera

Radomiak jedzie do wicelidera
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W meczu 21 kolejki II ligi, Radomiak Radom zmierzy się na wyjeździe z wiceliderem, Pogonią Siedlce.

Zieloni chcieliby zapewne jak najszybciej zapomnieć o fatalnym w ich wykonaniu początku rundy wiosennej. Jak na razie podopieczni trenera Marcina Jałochy nie zdobyli nawet punktu.

W niedzielnym meczu zmierzą się z wiceliderem tabeli, Pogonią Siedlce, która jednak również nie może początku rundy zaliczyć do udanych. W poprzedniej kolejce przegrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a wcześniej zremisowała ze Stalą Rzeszów.

Jesienią mecz pomiędzy Radomiakiem a Pogonią rozegrany przy Struga był prawdziwym festiwalem strzeleckim i zakończył się wynikiem 5:3 dla gospodarzy.

Po wielu zawirowaniach do gry zgłoszony został wreszcie bramkarz Michał Kula i będzie on do dyspozycji szkoleniowca. Podobnie jak Piotr Robakowski, który wraca po pauzie za czerwoną kartkę otrzymaną w Suwałkach. Bez wątpienia powinny to być dwa mocne punkty defensywy Zielonych, która w poprzednim meczu z Siarką Tarnobrzeg (przegranym 0:4) była najsłabszą formacją.

Jedno jest pewne - z Siedlec radomianie muszą wrócić z jakimkolwiek dorobkiem punktowym, a najlepiej ze zwycięstwem. W innym przypadku ich sytuacja w tabeli stanie się już wręcz katastrofalna.

Początek meczu Pogoń Siedlce - Radomiak Radom w niedzielę (23 marca) o godz. 15:00 na Stadionie Miejskim w Siedlcach.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy