Radomiak II zdemolował Zorzę Kowala. Hokejowy wynik

W niedzielę (9 wrzesień) druga drużyna Radomiaka w samo południe zmierzyła się z Zorzą Kowala. Zieloni podejmowali Zorzę na Struga w ramach rozgrywek radomskiej Klasy A. Mecz obfitował w bramki.

Już przed meczem wiadomo było, że piłkarze z Kowali stoją z góry na przegranej pozycji. W składzie Radomiaka II znalazło się bowiem kilku graczy z pierwszej kadry. I tak już po I połowie meczu, na tablicy świetlnej widniał iście hokejowy wynik. W ciągu pierwszych 45 minut po hat tricku zaliczył Kacper wnuk i Krystian Puton, swoje trafienie dołożył też Łukasz Szary. Tym samym przed przerwą było 7:0 dla Radomiaka II.

[gallery id=99]

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się prawie w ogóle. Na boisku istniał tylko Radomiak, a piłkarze Zorzy tylko przyglądali się popisom radomskich piłkarzy. Ozdobą spotkania był gol Łukasza Szarego z 50 minuty, kiedy to pokonał on technicznym uderzeniem bramkarza Zorzy. Piłka została uderzona z ok. 20 m od bramki i przelobowała golkipera gości. Ostatecznie wynik zatrzymał się na 10:1. Honorowe trafienie gości, padło w 70 minucie po rzucie karnym.

Radomiak II Radom - Zorza Kowala 10:1 (7:0)

Wnuk 7', 16', 45', 81' (k), Puton 12', 18, 35', Szary 10', 50' Nowak 82' - 70' (k)