Radomiak gra o siódme zwycięstwo

Radomiak gra o siódme zwycięstwo
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Relację LIVE z tego spotkania będzie można śledzić – TUTAJ.

Przed tym pojedynkiem „Zieloni” legitymują się nienagannym bilansem. Podopieczni Jerzego Cyraka w sześciu spotkaniach zanotowali sześć zwycięstw i z kompletem punktów zajmują drugie miejsce w tabeli. Radomianie ustępują pola tylko Warcie Poznań, która ma minimalnie lepszy bilans bramkowy.

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ


Natomiast piątkowy rywal Radomiaka, czyli MKS Kluczbork w sześciu seriach gier zdobył pięć punktów i plasuje się w strefie spadkowej. Dodatkowo zespół z województwa opolskiego punktował wyłącznie na własnym stadionie, a w trzech meczach na terenie rywali nie wywalczył nawet jednego „oczka”. Co więcej w tych pojedynkach piłkarze z Kluczborka zdobyli tylko jednego gola, a stracili ich aż dziewięć.

W meczu z MKS-em trener Jerzy Cyrak będzie miał spore pole wyboru. Do gry powinni być gotowi wszyscy zawodnicy. Do treningów powrócił już, narzekający ostatnio na drobny uraz, Leandro Rossi. A z zespołem przygotowują się również Adam Wolak i Kamil Cupriak, których ostatnio brakowało w składzie.

Spotkanie Radomiaka Radom z MKS-em Kluczbork zostanie rozegrane w piątek, 1 września o godz. 18.30 na Stadionie Miejskim przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy