Radomiak gotowy na Resovię

Radomiak gotowy na Resovię
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W sobotę (25 sierpnia) w Rzeszowie na stadionie miejskim,  dojdzie do pojedynku Resovii Rzeszów i Radomiaka Radom. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17.00. Będzie to pierwsze ligowe spotkanie tych zespołów od 18 lat. W ostatnim II-ligowym starciu Radomiak wygrał u siebie z Resovią 3:0 15 czerwca 1994 roku. Na wyjeździe Radomiak grał z Resovią jeszcze wcześniej bo 14 listopada 1993 roku i wtedy również wygrali "zieloni" 1:0.

Po 3 kolejkach II ligi wschodniej Resovia zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. Resovia wygrała dwa pojedynki: z Garbarnią Kraków 1:0 (wyjazd) i 4:1 z Unią Tarnów (dom). W ostatniej kolejce przegrała natomiast na wyjeździe ze Zniczem Pruszków 0:1.

Radomiak to jak dotąd lideruje w rozgrywkach z 9-pinktową zdobyczą. Zieloni zanotowali kolejno trzy wygrane z rzędu, z Pogonią Siedlce 1:0 (d), Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 4:1 (w) i z Wisłą Płock 3:1 (d). W sobotnim spotkaniu z Resovią trener Armin Tomala będzie miał do dyspozycji niemal cały skład. Marek Kaliszewski trenuje już normalnie z drużyną, a Łukasz Szary i Aleksiej Dubina mają zajęcia indywidualnie, ale są w coraz lepszej formie. 

Podopieczni Tomasza Tułacza z pewnością będą chcieli zrehabilitować się własnej publiczności za porażkę w Pruszkowie. Jednak Radomiak jako beniaminek II ligi jest na dana chwilę liderem i nie ma zamiaru oddawać punktów swoim rywalom. Jaki wynik padnie w sobotę?

Przekonajcie się sami śledząc naszą Relację Live - początek od godz. 16.50


 


J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy