Przed "Zielonymi" kolejny kontrolny mecz

Przed
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Po wysokiej wygranej odniesionej w ostatnim sparingowy meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, aż 8:1, teraz podopieczni Armina Tomali w ramach przygotowania do rundy wiosennej zagrają z Pilicą Białobrzegi.


Szkoleniowiec Radomiaka Radom - Armin Tomala, po meczu z Pogonią Grodzisk Maz. nie krył swojego zadowolenia, z gry jego podopiecznych oraz ich formy fizycznej jaką prezentują w przygotowaniach. (fot. Szymon Wykrota)

Piłkarze Radomiaka rozpoczęli już czwarty tydzień przygotowań do drugiej części sezonu. W składzie Radomiaka dotychczas testowanych było już wielu zawodników, jednak na dzień dzisiejszy możemy powiedzieć, że lada dzień powinni zostać najprawdopodobniej zakontraktowani sprawdzani piłkarze.

Chodzi tu przede wszystkim o Jakuba Cieciurę, Piotra Augustyniaka oraz Tomasza Ciesilskiego, dla których podpis pod kontraktem wydaje się już tylko kwestią czasu. Do treningów z Radomiakiem powrócił natomiast Michał Szromnik, który przebywał ostatnio na testach w angielskim Evertonie.

Pozyskanie bramkarza Arki Gdynia, jest również bardzo możliwe. Warto przypomnieć, że z "Zielonymi" rozstał się już Władysław Siamin, a Marcin Matysiak, obecnie jest testowany przez III-ligową Gwardię Koszalin.

W najbliższą środę - 30 stycznia, Radomiak o 15:30 zmierzy się w Radomiu z Pilicą Białobrzegi. Jest to kolejny test dla piłkarzy Armina Tomali, który nie krył swojego zadowolenia po ostatnim meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

- Myślę, że w pierwszej połowie było widać różnicę kilku klas. W pierwszej połowie zagraliśmy bardziej doświadczonym składem. Wprawdzie w drugich 45 minutach było trochę więcej błędów jeżeli chodzi o ustawienie i dopuściliśmy do kilku groźnych dla nas sytuacji podbramkowych, jednak my również stwarzaliśmy sobie wiele klarownych sytuacji na podwyższenie wyniku. Cieszy na pewno, że na tym etapie, zwłaszcza jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne wygląda to bardzo przyzwoicie - podkreślił po ostatnim sparingowym meczu trener Tomala.Adam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy