Przed Radomiakiem ciekawe mecze kontrolne

Przed Radomiakiem ciekawe mecze kontrolne
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Podopieczni Armina Tomali, zbliżają się nieuchronnie to pierwszego meczu w drugiej rundzie sezonu 2012/2013. Zanim jednak piłkarze będą grać o ligowe punkty, rozegrają jeszcze trzy sparingi.Radomiak Radom rozpoczął już siódmy tydzień przygotowań do drugiej części sezonu. Do lekkich treningów z wrócił już Piotr Wlazło, który po dłuższej przerwie spowodowanej urazem ścięgna Achillesa nie trenował z zespołem. Pozostali piłkarze ze Struga, trenują na pełnych obrotach i są w pełnej dyspozycji.

Jak informuje serwis radomiak.com.pl z zespołem nie trenują już testowani Paweł Bojaruniec i Patryk Kubicki. Ten pierwszy podpisał właśnie kontrakt ze swoim macierzystym klubem, Wisłą Płock.

W tym tygodniu piłkarze Radomiaka rozegrają dwa kolejne bardzo ciekawe sparingi. Po zeszłotygodniowych meczach kontrolnych z Wisłą Puławy (przegrany 0:2) oraz Podlasiem Biała Podlaska (wygrany 4:0), podopieczni Armina Tomali w najbliższą środę (20 lutego) zmierzą się w Radomiu na sztucznym boisku przy ul. Rapackiego z aktualnie piątą drużyną w III lidze - Lechią Tomaszów Mazowiecki. Kilka dni później, w sobotę (23 lutego) "Zieloni" kolejny sparing rozegrają w  Łodzi, gdzie zmierzą się z I-ligowym ŁKS-em.

Z kolei na tydzień przed inauguracyjnym meczem w Siedlcach, radomska drużyna zmierzy się jeszcze w Łęcznej (2 marca) z miejscową Bogdanką.Adam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy