Problemy kadrowe w Radomiaku

Problemy kadrowe w Radomiaku
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W sobotnim (30 maja) pojedynku "zielonych" z Wartą Sieradz nie zagrali kontuzjowani Przemysław Śliwiński oraz Mateusz Radecki. - Przemek ma naciągnięte więzadła krzyżowe i kolano jest trochę niestabilne. Musimy dać mu trochę odpocząć. Trudno teraz powiedzieć, kiedy wróci do gry. Mateusz doznał kontuzji w ubiegłym tygodniu, ma problem z kopaniem piłki. Jest dosyć duży krwiak na stopie - powiedział Jacek Magnuszewski, trener Radomiaka Radom. Dodatkowo za nadmiar żółtych kartek pauzować musiał kapitan, Maciej Świdzikowski.

Na tym nie koniec problemów kadrowych Radomiaka. W przerwie meczu z Wartą boisko opuścił Leandro Rossi, który był chory. On jednak powinien być w pełni sił na środowy mecz z Polonią Warszawa. W trakcie spotkania urazu doznał Szymon Stanisławski, który podkręcił kostkę. - Jeśli chodzi o linię ataku mamy trochę problemów. Liczę jednak, że zarówno Przemek jak i Szymon będą zdrowi i gotowi do gry w barażach - dodał szkoleniowiec.

W środowym spotkaniu z Polonią nie wystąpią także Aleksiej Dubina i Bartosz Sulkowski, którzy będą pauzować za nadmiar żółtych kartek. - Wspominałem, że w tych ostatnich meczach sezonu będziemy rotować składem i każdy zawodnik otrzyma szansę gry. Tak się ułożyło, że z Wartą pauzował Maciek Świdzikowski, a teraz odpocznie Aleks i Bartek. W ostatnim meczu sezonu z Lechią będziemy chcieli wystąpić już w optymalnym składzie, którym zagramy w barażach - powiedział Jacek Magnuszewski.

Mimo problemów kadrowych, Radomiak zagra w stolicy o trzy punkty. - Niezależnie od tego jakim składem pojedziemy do Warszawy, to naszym celem będzie zwycięstwo z Polonią. Jesteśmy klubem, który nie może sobie pozwolić na porażki i uważam, że ich limit w tej rundzie został już wyczerpany. Kto by nie zagrał, będzie musiał pokazać się z jak najlepszej strony. Wiadomo, że są jeszcze baraże, potem następny sezon i to też jest szansa dla tych zawodników, którzy dotychczas mniej grali, żeby pokazali czy warto w przyszłości na nich stawiać - podsumował opiekun "zielonych".

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy