Prestiżowy pojedynek Radomiaka z Motorem

Prestiżowy pojedynek Radomiaka z Motorem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W sobotę (26 kwietnia) piłkarze Radomiaka Radom zmierzą się na własnym stadionie z Motorem Lublin. Pojedynki tych drużyn zawsze budzą dodatkowe emocje.

Obie ekipy plasują się co prawda w dolnych rejonach tabeli, ale w meczach pomiędzy tymi zespołami nigdy nie brakuje walki. Podobnie powinno być tym razem.

W rundzie jesiennej w Lublinie padł remis 2:2, a dwie bramki dla Radomiaka strzelił Leandro Rossi. W sobotę Brazylijczyk jednak nie wystąpi z powodu kontuzji. W treningach biorą udział już Krzysztof Filipek i Piotr Robakowski, ale udział tego drugiego w meczu z Motorem jest raczej wykluczony.

Chociaż Radomiak jest na odległym siedemnastym miejscu, a Motor na czternastym, to patrząc na poprzednie pojedynki pomiędzy tymi zespołami można spodziewać się emocji i walki. Miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie.

Początek meczu Radomiak Radom - Motor Lublin w sobotę (26 kwietnia) o godz. 16:00 na stadionie im. Braci Czachorów w Radomiu, ul. Struga 63. Zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy