Pomeczowa konferencja trenerów

Pomeczowa konferencja trenerów
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Trenerski dwugłos po meczu Radomiak Radom - Włókniarz Zelów


Radomiak Radom - Włókniarz ZelówTradycyjnie po zakończonym spotkaniu poprosiliśmy trenerów obydwu drużyn o skomentowanie meczu. Trener gospodarzy Armin Tomala nie krył zadowolenia po wygranym meczu, jednak już myślami był przy kolejnym trudnym pojedynku z Omegą Kleszczów.
Natomiast trener Włókniarza, Jacek Berensztajn gratulował dobrego meczu Radomiakowi i zapowiadał walkę o utrzymanie w lidze.
Armin Tomala (Radomiak Radom) :  Cieszy kolejna wygrana i kolejny komplet punków. Nie ma co zakładać pięknej gry i gubić punktów. Trzeba pracować nad koncentracją, dyscypliną taktyczną i tak było w dzisiejszym spotkaniu. Nie daliśmy sobie strzelić bramki, chociaż rywal w końcówce spotkania miał swoją sytuację. W sobotę jedziemy na ciężki mecz z Omegą Kleszczów i musimy się teraz zregenerować, by w pełni sił podejść do tego trudnego spotkania. Mam nadzieję, że pech jaki był związany z urazami już nas opuścił. Dziś na ławce był Maciej Domański oraz Aleks Dubina i liczę na to, że kadra będzie już coraz szersza i będę mógł korzystać z większej liczby zawodników.

Jacek Berensztajn(Włókniarz Zelów): Pierwsze 15-20 minut graliśmy bardzo dobrze, a Radomiaka nie miał  klarownych sytuacji zbyt wiele. Bramkę straciliśmy po rzucie karnym i tu ustaliło sytuację na boisku. Mieliśmy dwie okazję na zdobycie bramki. Pierwsza była w pierwszej połowie, natomiast w drugiej po naszym strzale piłka została wybita z linii bramkowej. Radomiak zasłużenie wygrał dzisiejszy mecz, a my skupiamy się na walce o utrzymanie.

Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/wlokniarz_zelow_rks.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96