Pomeczowa konferencja trenerów

Pomeczowa konferencja trenerów
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Podsumowanie spotkania przez trenerów obydwu drużyn.

 Legionovia - Radomiak
Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy z obydwoma szkoleniowcami. Zarówno trener
Legionovii jak i Radomiaka jednomyślnie stwierdzili, że na sztucznym boisku w Legionowie nie da się zagrać pięknego spotkania. Armin Tomala natomiast mówi o ogromnym pechu. Jadąc do Legionowa z pełnym i zdrowym składem, wraca z poważnymi urazami zawodników.
Marek Papszun (Legionovia Legionowo): Zarówno ja jak i trener gości nie jest zadowolony ze spotkania. Natomiast lepiej jest zremisować niż przegrać. Mimo, że graliśmy większą część drugiej połowy w osłabieniu, to goście specjalnie nam nie zagrozili. Mieliśmy gdzieś tam swoje kontry, gdzie mogliśmy pokusić się o niespodziankę.

Armin Tomala (Radomiak Radom): Na tym bardzo wąskim boisku bardzo ciężko było rozciągnąć linię obrony gospodarzy. I na tym polegał  nasz problem. Mieliśmy klarowną sytuację w pierwszej połowie , gdzie Mateusz Radecki z pięciu metrów strzelił nad poprzeczką nie trafiając czysto w piłkę. Jeżeli takich sytuacji się nie wykorzystuje ciężko myśleć o wygranym meczu. Legionovia zagrała bardzo agresywnie w defensywie, kosztem dwóch poważnych kontuzji w naszym zespole.  Ktoś kto nie był na meczu i jako osobą postronna może powiedzieć, że graliśmy w przewadze i nie mogliśmy wywieźć korzystnego dla nas rezultatu. Chłopaki bardzo chcieli wygrać, było widać w nich bardzo duże zaangażowanie, jednak nie zdołaliśmy w żaden sposób na tym małym boisku rozbić linii obrony gospodarzy.Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy