Piłkarze Radomiaka zapraszają najmłodszych na treningi!

Piłkarze Radomiaka zapraszają najmłodszych na treningi!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Radomiak" ogłasza nabór chłopców z rocznika 2007 do sekcji piłkarskiej tworzonej przy udziale fanów Zielonych.Pierwszą szkołę, jaką odwiedzili piłkarze oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Tylko Radomiak była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego nr 24 w Radomiu. Zawodnicy chętnie rozdawali autografy, przeprowadzali konkursy oraz zachęcali do przyłączenia się do "rodziny Radomiaka".

- Naszym milusińskim zapewniamy fachową kadrę prowadzącą zajęcia, stroje sportowe, i przede wszystkim niezapomniane wrażenia w gronie rówieśników podczas wspólnych treningów - napisali w oficjalnym ogłoszeniu przesłanym do naszej redakcji członkowie STR-u.

Zajęcia w okresie jesienno-zimowym prowadzone będą dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych na jednej z hal sportowych. W okresie wiosennym treningi odbędą się na boiskach otwartych.

Nabór trwa do końca października. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt: tel 784 844 689 lub email: archiwum_radomiak@op.plAdam Kurasiewicz / fot. Mariusz Beczek

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy