Piłkarz Radomiaka zagra w Legii

Piłkarz Radomiaka zagra w Legii
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Kamil trenuje w Radomiaku od kilku lat, uczęszczał do klasy sportowej w Publicznym Gimnazjum nr 22 na Gołębiowie II. Do tej pory wraz z drużyną rocznika 2001 grał w Ekstralidze Trampkarzy, najwyższym poziomie rozgrywek w tej kategorii wiekowej. Od ubiegłego sezonu uczęszczał też na treningi z pierwszym zespołem zielonych. Odznacza się świetną koordynacja ruchową i dobrą grą nogami.
Dobra postawa Kamila między słupkami została zauważona przez skautów Legii. Ostatnio był trzykrotnie na kilkudniowych konsultacjach w Warszawie. Także ostatnie dni spędził na treningach z Grzegorzem Szamotulskim trenerem bramkarzy Akademii Piłkarskiej Legii, a kiedyś świetnym golkiperem, także reprezentacji Polski. To on stwierdził, że chce mieć młodego radomianina w prowadzonej przez siebie grupie.
Trenerami klubowymi Kamila w Radomiaku są Maciej Lesisz i Kamil Molga. Treningi bramkarskie prowadzą Piotr Banasiak i Ireneusz Tarwacki. - Cieszę się bardzo, że Kamil znalazł uznanie w oczach trenerów Legii. To pokazuje, że możemy w Radomiu skutecznie szkolić piłkarskie talenty. Mamy w grupie jeszcze kilku innych zdolnych zawodników, którzy jeśli będą solidnie trenować wkrótce mogą pójść w ślady Kamila lub co najmniej zasilić pierwszy zespół Radomiaka - mówi trener Maciej Lesisz.  

Źródło: MSPN Radomiak Radom / fot. MSPN Radomiak Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy