Piaseczno kolejnym rywalem Zielonych

Piaseczno kolejnym rywalem Zielonych
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Cel jest jeden - zwycięstwo!

Radomiak RadomPo derbowej potyczce z radomską Bronią w Pucharze Polski przyszedł czas na ligowe zmagania. Już jutro przed własną publicznością zawodnicy Armina Tomali będą podejmować czwartą drużynę w tabeli - KP Piaseczno.
W rundzie jesiennej górą byli zawodnicy Radomiaka wygrywając na terenie rywala 1:2. Bramki wówczas strzelili Mikołaj Tokaj oraz Marcin Figiel.
Do końca sezonu pozostają tylko osiem kolejek z czego najbliższe trzy kolejki, Zieloni rozegrają na własnym stadionie.
Chociaż sytuacja kadrowa w teamie ze Struga nie napawa optymizmem, to takim dobrym prognostykiem przed jutrzejszym pojedynkiem jest postawa zawodników w derbowym meczu, gdzie mimo wielu kontuzji i roszad na boisku zawodnicy kontrolowali spotkanie i potrafili przeprowadzić wiele składnych i zespołowych akcji.
Cel dla drużyny Armina Tomali jest jeden i niezmienny - zwycięstwo! Nikt chyba z kibiców, działaczy czy samych piłkarzy nie chce kolejnych straconych punktów.

Mecz Radomiak Radom - KP Piaseczno zostanie rozegrany w niedzielę 22 kwietnia na stadionie im. Braci Czachorów przy ul. Struga 63. Początek meczu zaplanowano na godz. 16.30. Natomiast dla kibiców, którzy z pewnych przyczyn nie wybierają się na mecz, przeprowadzimy Relację Live.


Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy