Osłabiony Radomiak zagra w hicie kolejki

Osłabiony Radomiak zagra w hicie kolejki
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Meczem w Opolu Radomiak zakończy wrześniową serię trudnych spotkań. Na razie w tych ciężkich pojedynkach radomianie grają w kratkę. Na początku miesiąca „Zieloni” pokonali u siebie Kotwicę Kołobrzeg 3:2 (więcej TUTAJ), żeby tydzień później dostać srogie lanie w Częstochowie 0:3 (więcej TUTAJ) i ponownie powrócić do Radomia po skromne zwycięstwo z Polonią Bytom 1:0 (więcej TUTAJ). Takie wyniki pozwalają Radomiakowi z dorobkiem 15 punktów zajmować trzecie miejsce w tabeli. Natomiast w najbliższej serii gier czeka ich wyjazd na teren wicelidera do Opola. Odra w tym sezonie jeszcze nie przegrała, a na własnym boisku tylko raz straciła punkty. W ostatnich tygodniach piłkarze z Opola zremisowali na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg, pokonali u siebie ROW Rybnik i wygrali na wyjeździe z Legionovią. Takie rezultaty dają im 21 punktów i drugie miejsce w zestawieniu tuż za Rakowem. Zespołowi z Częstochowy opolanie ustępują tylko minimalnie gorszym bilansem bramek.

Spotkanie z Odrą na pewno będzie twardym testem dla Radomiaka. Podopieczni Vernera Lički mogą wyjść w mocno defensywnym składzie i ich głównym zadaniem będzie strzeżenie własnej bramki. Z podobnymi założeniami radomianie pojechali do Częstochowy, ale cała taktyka padła już w drugiej minucie, kiedy to do radomskiej bramki trafił jeden z zawodników Rakowa. Teraz miejmy nadzieję, że będzie lepiej.

Ale zdanie to nie będzie łatwe, bo do starcia z Odrą Radomiak przystąpi mocno osłabiony. W tym meczu na pewno nie zobaczymy kontuzjowanych Leandro Rossi i Mateusza Stąporskiego, natomiast za nadmiar żółtych kartek pauzować będzie Matthiue Bemba. Oznacza to, że spore szanse na grę ma Chinonso Agu.

Początek spotkania w Opolu zaplanowany jest na sobotę (24 września) na godz. 16.00.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy