Osłabienie Radomiaka przed derbami

Osłabienie Radomiaka przed derbami
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Szpital w drużynie Zielonych.

Po stracie dwóch bardzo istotnych punktów w Legionowie, sztab trenerski stracił także dwóch defensorów.

Kontuzjowany Łukasz Szary (na noszach)
W pierwszej połowie Andrzej Wójcik poważnie zderzył się głową z innym zawodnikiem Legionovii. Wówczas nasi masażyści poradzili sobie z kontuzją zawodnika Radomiaka. Niestety chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy, zawodnik z Radomia ponownie zderzył się w powietrzu głową. Kontuzja była na tyle poważna(bardzo mocno rozbity łuk brwiowy), że piłkarz musiał jechać do szpitala na założenie szwów.

W jego miejsce pojawił się  Łukasz Szary. Popularny "Szarik" chwilę po wejściu został brutalnie zaatakowany przez Pawła Tomczyka (Legionovia). Zawodnik musiał zejść z boiska, a następnie został odwieziony do szpitala. Badania wskazały, że piłkarz ma pękniętą kość w stawie skokowym, co eliminuje go raczej już do końca sezonu.


Czeka nas teraz ciężki mecz z Bronią w Pucharze Polski. Musimy się odbudować pod każdym względem. Cieszyłem się w tym tygodniu i może zapeszyłem, że mam do dyspozycji wszystkich chłopaków, a ten mecz kosztował nas bardzo dużo zdrowia oraz utraty poważnie kontuzjowanego Łukasza Szarego -powiedział zasmucony po meczu w Legionowie, Armin Tomala.Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy