Mecz Radomiaka Radom z Olimpią Elbląg bez udziału kibiców!

Mecz Radomiaka Radom z Olimpią Elbląg bez udziału kibiców!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Jednym meczem bez udziału publiczności został ukarany Radomiak przez Komisję Dyscyplinarną za spotkanie z Pelikanem Łowicz.Oznacza to, że w czasie sobotniego (27 października) pojedynku z Olimpią Elbląg, który zostanie rozegrany w ramach 14. kolejki II ligi, trybuny stadionu przy Struga 63 będą puste.

Kara nie dotknęła ostatniego meczu w rundzie jesiennej na stadionie przy Struga - a więc pojedynku z Motorem Lublin - i miejmy nadzieję, że nie będzie już jakichkolwiek powodów by stało się inaczej.

Przypominamy, że Komisja Dyscyplinarna na ubiegłotygodniowym posiedzeniu zapoznała się z obszernym sprawozdaniem delegata oraz sędziego z meczu Radomiak Radom - Pelikan Łowicz i wówczas dała czas działaczom naszego klubu na dostarczenie do Związku swoich dokumentów. Dziś przy ul. Bitwy Warszawskiej w Warszawie, z materiałami na obronę stawili się przedstawiciele Radomiaka, ale niestety nie uchroniło to naszego klubu przed dotkliwą karą.

Mecz Radomiaka Radom na własnym stadionie z Olimpią Elbląg miał być w najbliższą sobotę świętem piłki nożnej dla każdego kibica "Zielonych", a tak będzie to jedna wielka "stypa".

Adam Kurasiewicz/ źródło: radomiak.com.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy