KONKURS! Kody dostępu do transmisji meczu Radomiaka!

KONKURS! Kody dostępu do transmisji meczu Radomiaka!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W najbliższą sobotę (9 listopada, godz. 13:00) Radomiak Radom zmierzy się na wyjeździe z Olimpią Zambrów. Na oficjalnej stronie klubu, radomiak.pl będzie można obejrzeć ten pojedynek na żywo! Mamy do rozdania trzy kody dostępu do tej transmisji!

Aby wygrać kod należy na adres e-mail m.nowak@cozadzien.pl wysłać swoje imię, nazwisko, nr telefonu i dopisek Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) (w temacie wpisując: Konkurs: Olimpia - Radomiak, kod dostępu) do piątku 8 listopada do godz. 15:00. Rozstrzygnięcie konkursu tego samego dnia popołudniu/wieczorem.

Wygrywa piąta, dwudziesta pierwsza i czterdziesta osoba, która prześle nam maile z powyższymi danymi.


***

Transmisja przeprowadzona zostanie wraz z komentarzem w bitrate 1.1-1.3 Mbit/s (zalecamy do płynnego oglądania łącze min. 2 Mb/s). Jeden kod dostępu można wykorzystać jeden raz, ale po wpisaniu go w odpowiednie pole w razie potrzeby można odświeżać stronę, ponieważ kod zapisuje się w pamięci przeglądarki. W przypadku zawieszenia się obrazu czy dźwięku, można bez obaw przeładować stronę. Transmisja bez żadnych przeszkód powinna działać na standardowym komputerze z systemem Windows posiadającym standardowe przeglądarki internetowe z podstawowymi wtyczkami, włączoną obsługą cookies i łączem internetowym o prędkości min. 2 Mb/s. 

Koszt dostępu do transmisji wyniesie 7,5 PLN (e-przelew) oraz 9 PLN + VAT (SMS). Kibice mieszkający poza Polską będą musieli skorzystać z płatności e-przelewem, ponieważ numery SMS działają tylko na terenie Polski. Wśród kanałów e-płatności oprócz działających w Polsce banków będą również takie kanały jak PayPal czy SkyCash. Dostęp do transmisji: SMS o treści AP.RADOMIAK na numer 79068 (11,07 PLN z VAT) lub poprzez płatność przelewem on-line (7,5 PLN).

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy