Kolejni piłkarze odchodzą z Radomiaka Radom

Kolejni piłkarze odchodzą z Radomiaka Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Lewy obrońca Michał Nowak to kolejny piłkarz, który wiosną nie będzie reprezentować barw Radomiaka. Oprócz niego z Radomiaka odchodzi: Jacek Moryc, Aleksiej Dubina, Kabir Ojikutu, Marek Kaliszewski i Mariusz Marczak

Michał Nowak (w zielonej koszulce) od przyszłego sezonu nie zagra przy Struga 63.

- Michał nie do końca odnalazł się w naszym zespole, dlatego wspólnie podjęliśmy decyzję, że po półrocznej współpracy rozstajemy się i zawodnik będzie szukał sobie klubu, w którym będzie miał możliwość regularnego grania - informuje szkoleniowiec zielonych Armin Tomala.

20-letni Nowak grał jesienią w Radomiaku na zasadzie wypożyczenia ze Śląska Wrocław z możliwością powrotu do klubu z Dolnego Śląska po rundzie jesiennej.

Wiadomo już, że oprócz Nowaka klub ze Struga opuszczą też: Jacek Moryc, Aleksiej Dubina, Kabir Ojikutu, Marek Kaliszewski i Mariusz Marczak.

Natomiast w piątek (30 listopada) po raz ostatni w tym roku spotkali się na zajęciach piłkarze Radomiaka. Teraz przed Zielonymi ponad miesiąc urlopu. Dodatkowo piłkarze otrzymali poszczególną rozpiskę treningową na przerwę miedzy rundami.


Adam Kurasiewicz / źródło informacji: Radomiak.com.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy