Kiedy zadaszenie na Radomiaku? Rusza przetarg

Kiedy zadaszenie na Radomiaku? Rusza przetarg
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Kiedy stadion Radomiaka doczeka się na zadaszenie loży VIP? fot. S W


Przypomnijmy, że Radomiak spełnia wszystkie inne wymogi Polskiego Związku Piłki Nożnej, zezwalające na grę w II lidze. Spółka Akcyjna z Radomia nie zalega z opłatami w stosunku do Urzędu Skarbowego czy też Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Radomiak ma odpowiedni obiekt z zapleczem w postaci budynku klubowego gdzie mieszczą się m.in. wyremontowane szatnie. Na każdym meczu jest ochrona oraz lekarz ze specjalną licencją PZPN, ale to tylko niektóre z wymogów, które udało się spełnić.

Władze Radomiaka spełniły prawie wszystkie wymogi licencyjne na grę w II lidze fot. S WDo pełni szczęścia, brakuje jedynie zadaszenia dla kilkudziesięciu miejsc siedzących na loży VIP. Zgodnie z regulaminem PZPN - miejsca dla ważnych osób, goszczących na meczach piłkarskich w II lidze, muszą być zadaszone. 

- Pracujemy nad tym, aby spełnić wymogi PZPN - chodzi o licencję. Mam nadzieję, że dyrektor MOSiR-u i biuro zamówień publicznych, dotrzymają terminów i część trybuny vipowskiej zostanie zadaszona. Zgodnie z wymogami PZPN-u trzeba dokonać zadaszenia klilkudziesięciu krzesełek, przeznaczonych dla ważnych osób, które pojawią się na meczach - mówił wiceprezydent Radomia Igor Marszałkiewicz

Przetarg zostanie przeprowadzony w pierwszej połowie listopada. Dopiero po wyłonieniu wykonawcy, będzie można mówić o konkretnych terminach dokonania inwestycji.

J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy