Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 3:3 (zapis relacji LIVE)

Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 3:3
Bramki: Mońka 33' i 81', Nadolski 90'Leandro 10', Stąporski 57', Cupriak 62'

90' Koniec meczu. Radomiak tylko remisuje na wyjeździe z Gryfem Wejherowo 3:3.
90' Wolny dla Radomiaka na wysokości pola karnego. Ferra zacznie od bramki.
90' Strata Radomiaka.
90' Rożny dla Gryfa.
90' Zmiana w Radomiaku. Wchodzi Damian Szpak, schodzi Mateusz Stąporski. \.
90' Gol dla Gryfa. Ogromne zamieszanie w polu karny i z najbliższej odległości piłkę do siatki wpakował jeden z zawodników gospodarzy, dokładnie Łukasz Nadolski. Radomiak 3 Gryf 3.
90' To była 100 dla Gryfa. Szady ratuje Radomiaka i tylko rożny dla gospodarzy.,
89' Przypadkowe zagranie ręką Darka Brągiela. Będzie wolny dla Gryfa z boku pola karnego.
88' Brągiel na aut.
87' Kwiek do Brągiela w pole karne, ale nasz skrzydłowy zatrzymany.
86' Kwiek faulowany i dla Przemysława Kamińskiego.
85' Zamieszanie, ale Szady broni.
85' Wolny dla Gryfa ok. 45 metrów od radomskiej bramki.
84' Stanisławski przewracany, ale sędzia faulu się nie dopatrzył. Ferra od bramki.
83' Kwiek przytrzymuje piłkę i wywalczył aut na wysokości pola karnego gospodarzy.
81' Skomasowany atak Gryfa przynosi im drugiego gola. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę do naszej siatki wpakował Przemysław Mońka. Radomiak 3 Gryf 2.
78' Agu uderzył z 35 metrów! Ferra miał spore problemy, ale na raty zdołał wyłapać tę piłkę.
76' Niewiele zabrakło, a Kamil Kościelny sam wpakował by piłkę do własnej bramki. Tylko rożny dla Gryfa.
75' Akcja gospodarzy, ale strzał Chwastka zablokowany. W odpowiedzi kontra Radomiaka, ale osamotniony Stanisławski nie miał szans.
74' Kolejna zmiana w Radomiaku. Schodzi Kamil Cupriak, wchodzi Dariusz Brągiel.
71'  Pierwsza zmiana w Radomiaku. Schodzi Leandro Rossi, w jego miejsce Chinonso Agu.
71' Kwiek po ziemi, ale piłka po nogach rywali opuszcza plac gry.
70' Kolejny faul Gryfa. Tym razem już w okolicach pola karnego. Będzie okazja na dobre dośrodkowanie.
69' Kwiek faulowany na połowie gospodarzy.
68' Strzał Stanisławskiego. Tuż obok słupka.
68' Szady łapie piłkę i zaczyna od własnej bramki.
67' Rożny dla Gryfa. Bemba wybił, ale Radomiak nie utrzymał się przy piłce.
66' Leo stracił piłkę. Błąd techniczny Brazylijczyka.
64'   Zmiana w Gryfie. Schodzi Jacek Wicon, wchodzi Piotr Łysiak.
64' Stąporski próbował walczyć w narożniku, ale stracił piłkę.
62' Golll!!!! Kamil Cupriak zdobywa golu po dobrym dośrodkowani z rzutu rożnego. Radomiak 3 Gryf 1.
61' Cupriak wywalczył rzut rożny.
61' Robert Chwastak zdecydował się na strzał nożycami, ale jego uderzenie okazało się niecelne.
60' Cupriak faulował w środku pola.
58' Pierwsza zmiana w Gryfie Wejherowo. Schodzi Adrian Klimczak, wchodzi Dawid Tomczak.
57' Gol dla Radomiak!!! Mateusz Stąporski dobił uderzenie Szymona Stanisławskiego! Radomiak 2 Gryf 1!!!
56' Wicki strzela. Szady pewnie wyłapał.
54' Stanisławski dostał piłkę w polu karnym. Z obrońcą na plecach zdołał się odwrócić i strzelić, ale tylko w boczną siatkę.
53' Szady szybko zaczął od bramki, ale Leo dał się złapać na spalonym.
52' Stąporski próbował dośrodkować, a może strzelał. W każdym razie nic z jego zagrania nie wyszło i Ferra zaczyna od bramki.
50' Gryf ciągle w ataku. Radomiak rozpaczliwie się broni.
49' Groźny strzał Gryfa. Szady wybija przed siebie, a poza pole karne piłkę wykopał Michał Grudniewski.
48' Przechwyt Kwieka i brzydki faul na naszym zawodniku. dla Jacka Wicona.
46' Szansa gospodarzy. Zaspała trochę defensywa Radomiaka, ale na szczęście udało się wybić piłkę.
46'  Rozpoczynamy II połowę. Radomiak od środka.

* W równolegle rozgrywanym meczu Puszcza Niepołomice remisuje na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 0:0.

45' Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Radomiak remisuje z Gryfem 1:1.
43' Wolny dla Gryfa w środkowej strefie boiska.
40' Gryf zaczyna od autu na własnej połowie.
38' Stanisławski wywalczył rzut rożny. Dobra wrzutka i strzał "Stacha" Ferra broni.
36' Piłka w siatce Gryfa! Cupriak odebrał piłkę i uderzył na bramkę. Ferra odbił przed siebie, a do piłki dopadł Stanisławski i wepchnął ją do bramki. Niestety sędzia dopatrzył się spalonego i gola nie uznał.
33'  Bramka dla Gryfa. Przemysław Mońka uderzył sprzed pola karnego i pokonał zasłoniętego Adriana Szadego. Radomiak 1 Gryf 1.
32' Nieporozumienie Szadego i Grudniewskiego. Rożny dla gospodarzy.
31' Kolejny strzał gospodarzy. Ponownie obok bramki. Gryf zabrał się do odrabiania strat.
31' Strata Kwieka i uderzenie Marczaka z 30 metrów. Tuż obok słupka radomskiej bramki.
30' W odpowiedzi gospodarze. Wicki odnalazł się w polu karnym, ale zamiast strzelać szukał karnego i mocno się przeliczył. Szady zaczyna od własnej bramki.
29' Leo zatrzymany tuż przed polem karnym.
27' Akcja Radomiaka zatrzymana i Gryf zaczyna od bramki.
26' Stąporski wyprowadzał kolejną akcję, ale ponownie stracił piłkę.
23' Rzut rożny dla Radomiaka. Krótko rozegrany i z narożnika pola karnego uderzył Bartosz Sulkowski. Nie wiele zabrakło mu do szczęścia.
22' Stanisławski przedarł się lewym skrzydłem. Uciekł dwójce rywali, ale jego dośrodkowanie już nie było tak dobre i Ferra wyłapał je bez problemu.
21' Kwiek w pole karne, ale gospodarze wybili i zaczną od autu.
20' Leo przed kolejną szansą. Brazylijczyk wpadł w pole karne i huknął jak z armaty, ale piłka odbiła się od słupka i wyszła poza plac gry.
19' Stąporski napędzał się w kontrze, ale przegrał pojedynek bark w bark z Kamińskim.
17' Tym razem Stąporski faulowany pod własnym polem karnym.
15' Szansa Radomiaka. Leo do Cupriaka, a ten z pierwszej piłki. Tuż obok bramki.
14' Stąporski przewraca się w polu karnym. Tym razem sędzia faulu się nie dopatrzył.
13' Po stracie gola Gryf ruszył do ataków, ale jak na razie defensywa "Zielonych" sprawuje się bez zarzutu.
10' Pewny strzał Leo! Radomiak prowadzi 1:0.
9' Leandro faulowany w polu karnym! Będzie 11!
7' W odpowiedzi gospodarze. Groźne wbicie w nasze pole karne. Szady na szczęście zaczyna od 5. metra.
6' Kwiek wrzucił piłkę w pole karne. Spore zamieszanie, ale zabrakło uderzenia.
5' Szansa Radomiaka. Stąporski wyszedł sam na sam, ale sędzia dopatrzył się zagrania ręką naszego zawodnika.
4' Leandro gonił piłkę, ale to wyszła na aut.
3' Długa piłka do Stanisławskiego, ale nasz napastnik został wyrzucony poza pole karne i stracił piłkę.
1' Będzie rożny dla gospodarzy. Kościelny wybił. Radomiak dobrze się broni.
1'  Gryf zaczyna.

16.58 Rozpoczyna się prezentacja.

16.55 Po raz kolejny trener Robert Podoliński dokonał kilku korekt w składzie. W składzie zabrakło Simona Coliny, Pawła Tarnowskiego i Chinonso Agu, a na boisku meldują się Leandro Rossi, David Kwiek i Szymon Stanisławski.

16.50 Przed tym spotkaniem Radomiak zajmuje czwarte miejsce w tabeli, ale ma tylko trzy punkty straty do trzeciej w zestawieniu Puszczy Niepołomice.

16.45 Radomianie do Wejherowa pojechali uskrzydleni po zwycięstwie nad GKS-em Bełchatów. W środę "Zieloni" wygrali aż 4:1, a bramki w tym spotkaniu zdobyli: Kamil Cupriak, Chinonso Agu, Paweł Tarnowski i Szymon Stanisławski.

16.40 Na relację LIVE z meczu 32. kolejki II ligi pomiędzy Gryfem Wejherowo a Radomiakiem Radom zaprasza Państwa Krzysztof Domagała. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00

Gryf Wejherowo: Ferra - Chwastek, Dampc, Kołc, Kamiński, Nadolski, Wicki, Wicon, Mońka, Marczak, Klimczak

Radomiak Radom: Szady - Spychała, Grudniewski, Kościelny, Sulkowski, Stąporski, Bemba, Kwiek, Cupriak, Leandro, Stanisławski