Dwaj kluczowi zawodnicy odchodzą z Radomiaka!

Dwaj kluczowi zawodnicy odchodzą z Radomiaka!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że Marcin Figiel zostaje w Radomiaku, a Piotr Wlazło zastanawia się nad ofertą z Wisły Płock. Dzisiaj sytuacja uległa zmianie i obaj nie zagrają w Radomiu w rundzie jesiennej!

Dwaj kluczowi zawodnicy dla Radomiaka, Marcin Figiel oraz Piotr Wlazło otrzymali oferty z klubów pierwszoligowych i zakomunikowali trenerowi Januszowi Niedźwiedziowi, że odchodzą z Radomia. "Figo" skorzysta z propozycji Dolcana Ząbki, natomiast "Belek" zasili szeregi beniaminka pierwszej ligi, Wisły Płock. Obu zawodnikom 30 czerwca kończą się kontrakty z Radomiakiem.

- Dostali propozycje na lepszych warunkach niż u nas, zarówno pod względem finansowym jak i sportowym. Tutaj kończą im się kontrakty i mają prawo podjąć taką decyzję. Życzę im powodzenia i wszystkiego najlepszego w nowych klubach. Ja szukam zawodników do środka pola i to nie jednego a dwóch lub trzech - mówi Janusz Niedźwiedź, trener Radomiaka.

Na testach w Dolcanie przebywa stoper Radomiaka, Maciej Świdzikowski, a w GKS-ie Bełchatów Samuelson Odunka. Prawdopodobnie jednak obaj powrócą do Radomia i od początku przyszłego tygodnia będą trenować przy Struga.

Wcześniej z klubem pożegnali się Dominik Budzyński, Mariusz Marczak, Kabir Ojikutu, Sławomir Pach, Piotr Prędota i Łukasz Wójcik.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy