Drugie urodziny Akademii Sportu Radomiak

Drugie urodziny Akademii Sportu Radomiak
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Akademia Sportu Radomiak świętowała swoje drugie urodziny. Obecnie trenuje w niej blisko ćwierć tysiąca młodych piłkarzy.

Kadra trenerska AS Radomiak oparta jest m.in. na byłych ekstraklasowcach, Januszu Pietrasiku czy Arkadiuszu Skoniecznym. Klub ma już swoje pierwsze sukcesy - wychowankowie otrzymują powołania do ligi mazowieckiej, a drużyna rocznika 2001 awansuje w tym sezonie do Ligi Mazowieckiej.

- Ze wszystkich stron otaczają nas wspaniali ludzie, którzy nas wspierają i serdecznie im za to dziękujemy. Podziękowania należą się również naszym sponsorom, bez których trudno byłoby nam funkcjonować - podkreślają szefowie klubu.

Na uroczystościach urodzinowych nie zabrakło m.in. pierwszego prezesa-założyciela, posła Radosława Witkowskiego oraz wiceprezesa Mateusza Tyczyńskiego.

Miła informacja dla klubu napłynęła z radomskiego magistratu, który przyznał Akademii boisko sportowe przy ul. Słowackiego, które ma zostać wyremontowane i od września 2015 roku zawodnicy AS Radomiak mają tam trenować i rozgrywać ligowe spotkania. - Serdecznie podziękowania za zaufanie i przychylenie się do naszej prośby składamy panu prezydentowi Andrzejowi Kosztowniakowi. Podziękowania należą się również pracownikom Akademii, a także Andrzejowi Snopczyńskiemu, koordynatorowi grup młodzieżowych, dzięki któremu wszystko działa jak należy - dodają włodarze AS Radomiak.

MN / fot. AS Radomiak

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy