Dominik Budzyński wraca do Radomiaka!

Dominik Budzyński wraca do Radomiaka!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Radomiak Radom znalazł bramkarza, który zastąpi kontuzjowanego Łukasza Skowrona. To doskonale znany przy Struga Dominik Budzyński, który występował w Radomiu w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu.

Dwa dni przed meczem ze Stalą Rzeszów kontuzji kolana doznał Łukasz Skowron. Zawodnik naderwał więzadła przyśrodkowe poboczne w kolanie i czeka go kilka minimum cztery tygodnie pauzy. W związku z tym Radomiak zaczął poszukiwania golkipera, który zastąpi Skowrona.

Włodarze klubu z Radomia postawili na osobę sprawdzoną przy Struga, Dominika Budzyńskiego, który reprezentował barwy Radomiaka w rundzie wiosennej sezonu 2012/2013. Teraz zwiążę się ponownie z Zielonymi.

- Ustaliliśmy warunki kontraktu. Będzie on obowiązywał do końca rundy jesiennej, ale nie wykluczamy, że go przedłużymy - poinformował Piotr Nowocień, właściciel Radomiaka.

Na chwilę obecną, w kadrze Zielonych jest czterech bramkarzy. Obok Piotra Banasiaka, Łukasza Skowrona i Dominika Budzyńskiego klub do rozgrywek zgłosił także golkipera rezerw Łukasza Gołębiowskiego.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy