Czy Radomiak zwycięstwem zakończy wakacje?

Czy Radomiak zwycięstwem zakończy wakacje?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Niedzielna potyczka może być bardzo ciekawym spotkaniem, gdyż oba zespoły są w wysokiej formie, która pozwoliła wygrać im dwa ostatnie spotkania. Radomiak pokonał Błękitnych Stargard Szczeciński i Gryfa Wejherowo, natomiast Legionovia okazała się lepsza od Nadwiślan Góra i Okocimskiego KS Brzesko. W tabeli wyżej są "Zieloni", którzy z dorobkiem 10 "oczek" plasują się na czwartym miejscu, a ekipa z Legionowa z siedmioma zdobytymi punktami jest dziewiąta.

- Czeka nas kolejna ciężka przeprawa. Rywal jest na fali, po dwóch zwycięstwach, więc przyjedzie do Radomia walczyć o komplet punktów. Na pewni nie są to chłopcy do bicia, którzy położą głowę pod topór i będą czekać na ścięcie - powiedział Jacek Magnuszewski.

Spotkanie z Legionovią będzie wyjątkowe dla Pawła Wolskiego. Nasz skrzydłowy ostatnie dwa sezony spędził w tym zespole, ale nie otrzymywał tam zbyt wiele okazji do gry. - Mam coś do udowodnienia. W tym meczu dam z siebie wszystko, żeby pokazać kilku osobom z Legionovii, że potrafię grać w piłkę, a nie dawanie mi szans gry było z ich strony dużym błędem - zapowiedział Paweł Wolski.

Do końca nie wiadomo jak kondycyjnie niedzielne spotkania wytrzymają obie drużyny, które w środku tygodnia rozgrywały mecze ligowe. Radomiak miał ciężki i długi wyjazd do Wejherowa, a Legionowia grała u siebie. - Na piątkowym treningu widziałem zmęczenie u kilku zawodników, ale mam nadzieję, że do niedzieli to się poprawi. Mamy szeroką kadrę właśnie po to, żeby w takich momentach móc rotować składem - powiedział trener "Zielonych". Na piątkowym treningu drobnego stłuczenia nabawił się Mateusz Radecki, ale sztab szkoleniowy radomskiego zespołu zapewnia, że popularny "Radek" będzie gotowy do gry w niedzielnym spotkaniu.

Bilety na mecz można nabywać w siedzibie klubu przy Struga, a także przed meczem w stadionowej kasie. Zespół zachęca do kupowania wejściówek przez internet. Szczegółowe informacje o biletach znajdą państwo - TUTAJ.

KD / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy