Czy Radomiak w końcu wygra?

Czy Radomiak w końcu wygra?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Relację LIVE z tego spotkania będzie można śledzić – TUTAJ.

Radomiak po efektownym starcie sezonu i sześciu zwycięstwach z rzędu złapał małą zadyszkę. W dwóch ostatnich spotkaniach „Zieloni” tylko zremisowali z Gryfem Wejherowo i MKS-em Kluczbork. Po ostatniej stracie punktów drużyna prowadzona przez Jerzego Cyraka spadła na drugie miejsce w tabli. Teraz radomianie będą chcieli wrócić na pierwsza lokatę.

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ


Ich rywalem w meczu dziewiątej kolejki będą Błękitni Stargard. Drużyna z województwa zachodniopomorskiego to najczęściej remisująca ekipa ligi. Jak do tej pory Błękitni aż pięciokrotnie dzielili się punktami z rywalami. Dodatkowo wygrali dwa pojedynki i przegrali tylko raz z ŁKS-em Łódź. Takie wyniki pozwalają im zajmować siódme miejsce w stawce.

W poprzednich sezonach obie ekipy spotkały się czterokrotnie. Lepszy bilans w tych pojedynkach zanotowali radomianie, którzy na własnym stadionie wygrali dwukrotnie, a na wyjeździe raz musieli uznać wyższość gospodarzy, a raz podzieli się punktami.

Do tego meczu Radomiak przystąpi bez dwóch zawodników. Ciągle niezdolni do gry są Adam Wolak i Matthieu Bemba, ale być może już za tydzień i oni wrócą na boisko. Ale w piątek ich występ jest wykluczony.

Spotkanie Radomiak Radom – Błękitni Stargard zostanie rozegrane w piątek, 15 września o godz. 18.30 na Stadionie Miejskim w Radomiu. A relację LIVE z tego pojedynku będzie można śledzić na portalu CoZaDzien.pl  


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy