Czas na rewanż za jedyną porażkę w tym sezonie

Czas na rewanż za jedyną porażkę w tym sezonie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Radomiak podejmuję drużynę Hutnika Warszawy.

Zawodnicy Radomiaka cieszący się z bramki zdobytej przez Kacpra Wnuka w meczu z Orłem WierzbicaPo ostatnim ligowym spotkaniu w Kleszczowie, podopieczni Armina Tomali z bardzo trudnego terenu przywieźli komplet punktów, który bardzo zbliża ich do awansu do II ligi. Już jutro bowiem przed własną publicznością Zieloni zmierzą się z drużyną Hutnika Warszawy. 

Team ze stolicy rundy rewanżowej nie może zaliczyć do udanych. Od siedmiu spotkań bowiem podopieczni Łukasza Zezuli nie wywalczyli kompletu punktów, a ostatnie spotkanie przed własną publicznością z Sokołem Aleksandrów Łódzki przegrali, aż 1:3. W skutek czego piłkarze Hutnika Warszawa zajmują 13 pozycję i muszą bronić się przed spadkiem do IV ligi. Hutnik ma tylko przewagę jednego punktu nad strefą spadkową. 

Dodatkową motywacja dla piłkarzy Radomiaka jest fakt, że to właśnie Hutnik jako jedyny w tym sezonie znalazł receptę na pokonanie lidera III ligi. Czy możemy powiedzieć o rewanżu? Na pewno tak, jednak dla zawodników Armina Tomali liczy się kolejny komplet punktów, który da im już myśleć o awansie. Jeżeli Radomiak jutro pokona Hutnika Warszawę, a w derbowej potyczce również zdobędzie trzy punkty, zostanie mistrzem III ligi i pewnie awansuje na dwie kolejki przed końcem ligi. 

Jednak my skupmy się nad meczem z Hutnikiem Warszawa. Na pewno w tym spotkaniu nie zobaczymy Aleksa Dubiny, który w Kleszczowie ujrzał czerwony kartonik. Kontuzjowany jest natomiast Łukasz Szary, Jacek Moryc oraz Mateusz Dąbrowski.
W 27 kolejce MKS Kutno podejmuje Narew Ostrołękę, natomiast Broń Radom jedzie do Aleksandrowa Łódzkiego.


Spotkanie Radomiaka Radom z drużyną Hutnika Warszawa odbędzie się jutro (13 maja) na stadionie Radomiaka im. Braci Czachorów przy ul. Struga 63 o godz. 17.
Tradycyjnie również zapraszamy wszystkich tych, którzy nie będą mogli obejrzeć spotkania do śledzenia relacji live. Początek od godz. 17.
Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/radomiak_wlokniarz_12.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96