Były piłkarz Radomiaka w Polonii Waraszawa

Były piłkarz Radomiaka w Polonii Waraszawa
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Były piłkarz Radomiaka Radom, Paweł Tarnowski (na zdjęciu) od tego sezonu został zawodnikiem Jagielloni Białystok. Niestety, po wielu problemach zdrowotnych piłkarz nie miał zbyt dużo okazji do gry w nowym klubie. Od przyszłej rundy został jednak wypożyczony do innego klubu T-Mobile Ekstraklasy - Polonii Warszawa.

Po zeszłym, bardzo udanym sezonie dla Radomiaka Radom, Paweł Tarnowski wraz z Łukaszem Skowronem przenieśli się do Jagielloni Białystok. Niestety popularny "Taran" po problemach zdrowotnych związanych z urazem stopy często był pomijany przez szkoleniowca "Jagi". Wprawdzie zawodnik z Radomia uczestniczył w przygotowaniach do rundy wiosennej z Jagiellonią, z którą odbył zgrupowanie na Litwie oraz w Turcji, to jednak Tarnowski zostaje wypożyczony do Polonii Warszawa.

- Powodem mojego wypożyczenia było raczej to, że będąc z drużyną Jagielloni w Turcji dostałem sygnał, że jest możliwość, wypożyczenia mnie do Polonii Warszawa. Zdałem sobie sprawę, że w "Jadze" będzie problem z systematycznym graniem, natomiast szkoleniowiec Polonii - Piotr Stokowiec, był bardzo zainteresowany moją osobą - powiedział w rozmowie z naszym serwisem Paweł Tarnowski.

Warto również wspomnieć, że z Polonii Warszawa przed rozpoczęciem drugiej części sezonu odeszło dwóch podstawowych napastników : Łukasz Teodorczyk, który przenosi się do Lecha Poznań oraz Władimir Dwaliszwili, który będzie występować w Legii Warszawa.

Jak podkreślił Paweł Tarnowski, dzięki przeprowadzce do Warszawy, będzie mógł częściej odwiedzać swoje miasto oraz być na meczach Radomiaka Radom.

- Na pewno teraz częściej będę mógł zaglądać do Radomia i wreszcie będę starać się być na każdym meczu Radomiaka, ponieważ z Białegostoku było sporo kilometrów. Po cichu liczę, że miłą niespodziankę i awans "Zielonych" - zakończył Paweł Tarnowski.

foto: jagiellonia.pl


Adam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy