AS Radomiak zawiązał współpracę z RKS Radomiak 1910 S.A.

AS Radomiak zawiązał współpracę z  RKS Radomiak 1910 S.A.
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Prezesi Akademii Sportu Radomiak i RKS Radomiak 1910 S.A. Radosław Witkowski i Mirosław Hernik podpisali porozumienie o współpracy pomiędzy klubami. AS Radomiak zadeklarował przekazywanie najzdolniejszych zawodników do drużyn prowadzonych przez Radomiaka S.A., który ma w zamian służyć wsparciem merytorycznym w procesie szkolenia najmłodszych piłkarzy.Prezesi obu podmiotów „w trosce o kultywowanie tradycji RKS Radomiak, najstarszego klubu w regionie oraz mając na uwadze rozwój uzdolnionej piłkarsko młodzieży, która może w przyszłości zasilić drużynę RKS Radomiak 1910 S.A. Radom deklarują współpracę i chęć wzajemnej pomocy.

Prezes RKS Radomiak 1910 S.A. Mirosław Hernik z dużą życzliwością odniósł się do inicjatywy AS Radomiak. Dokument otwiera drogę do szerokiej współpracy pomiędzy szkolącym adeptów futbolu stowarzyszeniem, a spółką prowadzącą profesjonalną drużynę seniorów.

- Mamy nadzieję, że już za kilka lat nasi wychowankowie wybiegną na boisko w składzie „dorosłego” Radomiaka - podkreślił prezes Akademii Sportu Radomiak, Radosław Witkowski.
źródło: Akademia Sportu RadomiakAdam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy