Apel Stowarzyszenia "Tylko Radomiak" do kibiców

Apel Stowarzyszenia
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Po decyzji Komisji Dyscyplinarnej, która wydała oświadczenie o zamknięciu stadionu przy ul. Struga 63 w Radomiu na najbliższy mecz Radomiaka Radom z Olimpią Elbląg (27 października), Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Radomiak" wystosowało pismo z apelem do kibiców "Zielonych".
"W związku z kuriozalną decyzją WD PZPN nakazującą rozegranie meczu pomiędzy Radomiakiem Radom a Olimpią Elbląg bez udziału publiczności Stowarzyszenie Tylko Radomiak informuje, że w dniu meczu nie będzie prowadzona żadna akcja związana z działalnością kibicowską. Żenujący poziom prezentowany przez piłkarską centralę nakazuje nam zaapelować do wszystkich sympatyków Zielonych o powstrzymanie się od przychodzenia pod stadion gdyż prawdopodobieństwo zamknięcia obiektu Radomiaka ze względu np: na robienie zakupów w pobliskim Lidlu w szaliku RKSu jest bardzo wysokie.

Wychodząc naprzeciw panom zasiadającym w Wydziale Dyscypliny PZPN prosimy rozmawiać o Radomiaku szeptem lub maksymalnie półgłosem gdyż głośna rozmowa prowadzona przy użyciu zdań wielokrotnie złożonych może grozić dyskwalifikacją i zakazem stadionowym. Prosimy także osoby posiadające kontakt do Pana sędziego Szymona Słapińskiego o pilne skontaktowanie się ze Stowarzyszeniem celem opatentowania struktury włosa wyhamowującego kamienie, która może być wykorzystana w działalności przemysłu zbrojeniowego.

Nie pozostaje nam nic innego jak piętnować takich ludzi i wyśmiewać absurdy fundowane nam przez śmieszną organizację zarządzającą polską piłką nożną. Całkiem na poważnie prosimy jednak o nieprzychodzenie pod stadion bo zapewne damy tym samym kolejny pretekst do ukarania Radomiaka."

Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Radomiak"
Adam Kurasiewicz/ źródło: radomiak.com.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy