Zrobię wszystko żeby wypromować ziemię radomską.

Zrobię wszystko żeby wypromować ziemię radomską.
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najważniejsze dla regionu radomskiego są rozwój lokalnej gospodarki i stworzenie tutaj nowych miejsc pracy. Zrobię wszystko, żeby tak się stało. Bo Radomianie to zdolni, zaradni i pracowici ludzie. Prawo i Sprawiedliwość ma przygotowany konkretny plan - Narodowy Program Zatrudnienia, mający na celu utworzenie ponad 100 tysięcy miejsc pracy na Mazowszu i gotowy pakiet ustaw na pierwsze 100 dni rządu.

Jako europoseł z Mazowsza skutecznie walczyłem o fundusze europejskie dla regionu. Wiem co zrobić, żeby w przyszłości było ich znacznie więcej. Wydzielimy Warszawę z województwa mazowieckiego. Województwo mazowieckie bez Warszawy, to dodatkowe pieniądze dla Radomia.

Do przyciągania inwestycji niezwykle ważny jest rozwój infrastruktury. Zobowiązaliśmy się więc wobec Państwa do konkretów: skutecznej modernizacji linii kolejowej Radom -Warszawa, przyspieszenia budowy drogi ekspresowej S12, przebudowy Al. Wojska Polskiego i budowy nowego oddziału onkologi w Radomiu.

Polityka to gra zespołowa, a my jesteśmy drużyną przygotowaną do walki o Państwa konkretne sprawy. 25 października wybierzmy rząd współpracy z Prezydentem Andrzejem Dudą.

W nadchodzącą niedzielę, proszę Państwa o głos.

Adam Bielan,

Jedyny kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Adam Bielan europoseł z Mazowsza, Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w latach 2007-2009, najaktywniejszy polski parlamentarzysta w PE minionej kadencji, poseł na Sejm RP, z wykształcenia magister politologii. Żonaty, tata dwojga dzieci.


Wielokrotnie zajmował się sprawami mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej wymagającymi szybkiej interwencji. Jest autorem unijnego prawa obniżającego koszty prowadzenia działalności gospodarczej małych i średnich przedsiębiorców. Współtworzył rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo na drogach takie jak „Europejski numer ratunkowy 112” oraz system szybkiego wzywania pomocy „E-call”. Jako pierwszy polityk mówił w Parlamencie Europejskim o konieczności wydzielenia Warszawy z województwa mazowieckiego.Sfinansowane przez KW Prawo i Sprawiedliwość

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy