Zmiany w Urzędzie Miejskim

Zmiany w Urzędzie Miejskim
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Po naszej interwencji, o której można przeczytać TUTAJ. Od lipca, na zasadzie pilotażu, wydłużony był czas obsługi mieszkańców w wydziale spraw obywatelskich. Wnioski było można składać dłużej w każdy piątek. Od grudnia takie udogodnienie dla osób załatwiających sprawy będzie miało miejsce w poniedziałki. Sprawy obywatelskie, z których większość  dotyczy meldunku oraz dowodu osobistego, będzie można w poniedziałki załatwić  do godz. 17. - To zmiana, którą wprowadzamy już na stałe - zaznacza sekretarz miasta Rafał Czajkowski, odpowiedzialny za organizację pracy Urzędu Miejskiego. Wydział spraw obywatelskich mieści się w budynku przy ul. Moniuszki 9.  

Dłużej czynny od grudnia będzie także wydział komunikacji mieszczący się przy ul. Kilińskiego 30. Prawo jazdy będzie mogli wyrabiać w poniedziałki do godz. 16.30. – Tę zmianę,  póki co, wprowadzamy tymczasowo, na zasadzie pilotażu – wyjaśnia sekretarz miasta Rafał Czajkowski dodając - będziemy obserwować, jak sprawdza się to rozwiązanie, i po jakimś czasie podejmiemy decyzję, czy pozostawić taki czas pracy wydziału komunikacji  w poniedziałki na stałe.

Przypominamy, że przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku do godziny 16.30 czynne jest w Urzędzie Miejskim Biuro Obsługi Mieszkańca, mieszczące się na parterze budynku przy ulicy Kilińskiego 30. BOM przyjmuje pisma, wydaje korespondencję i udziela informacji z zakresu działania całego Urzędu Miejskiego.  

KD / Źródło: UM Radom / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy