Zmiany w Radiu Rekord!

Zmiany w Radiu Rekord!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Letni rozkład jazdy Radia Rekord startuje już w najbliższy poniedziałek, 26 czerwca. Nowa ramówka, to rotacja doskonale znanych Państwu głosów i możliwość lepszego poznania tych, których na antenie rodzimego radia gościmy od niedawna. To także ciekawi goście, konkursy i nagrodami, pozdrowienia i odwiedziny. Naturalnie nie zabraknie najnowszych wiadomości przygotowanych przez nasz niezawodny zespół redakcyjny.

Letnia ramówka – czas zacząć!

W porannym paśmie „Obudź się!”, które nastraja na dobry dzień energetycznym przekazem, latem na antenie będą zawsze uśmiechnięta Sylwia Pysiak i szykowny Artur Szyk.

Kolejną część dnia, od 10 do 15 dzień będzie Państwu umilał głos Dominika Kicuna, który stosunkowo od niedawna gości na antenie Radia Rekord. O tym, jak bardzo pozytywną energią dzieli się z Państwem, możemy się przekonać każdego dnia w programie „I wszystko gra”. - Dominik przeniesie Państwa w świat uśmiechu. Nie zabraknie wspomnień z fajnych filmów. W ostatniej godzinie będzie mu towarzyszyć znana wszystkim Dorota Rokita, która zostanie z Państwem do godz. 18. Tę część pasma razem z Dorotą będzie prowadził Bartek Kapustka, który dotychczas prowadził weekendowy „Róg Obfitości” – zapowiada Maciej Dobrowolski, dyrektor generalny Radomskiej Grupy Mediowej.

Spora zmiana nastąpi wieczorem. Latem - zamiast „Windy” Artura Szyka – przy grillach i ogniskach bawić Państwa będą Ania Owczarek i Adam Kowalczyk w programie „Kaszanka z grilla”. - Jako że Polacy bardzo lubią grillować i spędzać czas wśród najbliższych, proponujemy wyjątkowy program z bardzo taneczną muzyką. Będzie można pozdrawiać i zamawiać piosenki. Niewykluczone, że będziemy także Państwa odwiedzać – uchyla rąbka tajemnicy Maciej Dobrowolski.

Najnowsze badania słuchalności Kantar Millward Brown udowadniają, że rodzime Radio Rekord dalej jest liderem na rynku regionalnych stacji. Radio Rekord FM SA osiągnęło właśnie historyczny w dziejach stacji wynik ponad 30 proc. Więcej na ten temat TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy