Zmiany na targowisku Korej

Zmiany na targowisku Korej
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Decyzje taką podjęliśmy po zdarzeniu, do którego doszło 15.03.2014. Mianowicie w czasie usuwania słupów oświetleniowych z terenu sąsiedniej spółki, na nasz teren upadł jeden ze słupów. Jedynie dzięki pracownikom naszych służb ochrony nie doszło do tragedii, gdyż na chwilę przed zdarzeniem usunęli z terenu przebywające tam osoby.

Pragnę nadmienić, iż te prace były prowadzone w sposób skandaliczny, bez zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa (video).

Po tym zdarzeniu, kierując się bezpieczeństwem, postanowiliśmy przesunąć stoiska z miejsc według nas najbardziej zagrożonych na teren wewnątrz targowiska, gdzie zarówno dla kupujących jak i sprzedających istnieją lepsze warunki pracy. W miejscu, które się zwolniło, stworzyliśmy miejsca parkingowe.

Niestety spotkało się to z niezrozumieniem handlujących na terenie sąsiedniej spółki. Swoje niezadowolenie skierowali wobec służb ochrony dozorujących parking. Apogeum było wdarcie się na zamknięty parking i zniszczenie kilku aut. Nie bez znaczenia mógł być udział Zarządu sąsiedniej spółki w całym zamieszaniu, rejestrując zdarzenie za pomocą kamery mogli doprowadzić do eskalacji zdarzeń i chuligańskich wybryków.

Pragnę nadmienić, iż kupcy z sąsiedniej spółki też mają stoiska w miejscach niebezpiecznych w bezpośrednim sąsiedztwie prac ciężkiego sprzętu budowlanego.

Myślę, że zarząd sąsiedniej spółki idąc naszym przykładem, powinien przenieść handlujących w miejsca bardziej bezpieczne, zarówno tych z sąsiedztwa budowy jak też tych z trawników i chodników w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Wernera.

Korzystając z okazji pragnę zdementować pogłoski, które pojawiły się wśród kupców o nowym przetargu na ten teren. Spółka Korej posiada umowę na dzierżawę do 2019 roku i sumiennie wywiązuje się z płatności, jak też pozostałych warunków umowy.
Informacja klienta (redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść płatnych tekstów i ogłoszeń)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy