Złota Elegancja

Złota Elegancja
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Podczas Międzynarodowych Targów w Poznaniu, Zespól szkół Zawodowych im. Jana Kilińskiego oraz firma Boco z Radomia, otrzymali dwa złote medale.
 

Już po raz szósty uczennice trzeciej klasy technikum Marta Bielawska i Marzena Stępień zdobyły złoto prestiżowych Targów Mody Poznań. Młode artystki, samodzielnie zaprojektowały i wykonały ze skóry bydlęcej z elementami skóry rybiej, damską torebkę o wdzięcznej nazwie „Janeczka”. Ich torebka znalazła się wśród ośmiu wyrobów nagrodzonych złotym medalem.

Podczas oceny torebki dziewcząt z radomskiej "skórzanki", jury podkreśliło, że  -Produkt zaprojektowany został przez młodzież szkolną. Wykonany z najwyższej jakości skór naturalnych,  posiadający oryginalny kształt. Torebka jest efektem poszukiwań nowych, ciekawych faktur skór do niekonwencjonalnych i innowacyjnych rozwiązań projektowych.

W gronie laureatów złotego medalu tegorocznej edycji Targów Mody Poznań znalazła się także prywatna firma z Radomia,  nagrodzona za kolekcję Elegance, w której skład wchodzą torebka, płaszcz oraz sukienka.

Zachęcamy do obejrzenia produktów, nagrodzonych Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich na Targach Mody Poznań, edycja 27-29.02.2012r. Kliknij tutaj

ŁG

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy