Zginął 35-letni policjant wracający ze służby

Zginął 35-letni policjant wracający ze służby
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

 - Z przykrością informujemy, że wczoraj wieczorem w Radomiu w wyniku wypadku drogowego, zginął nasz kolega, policjant wracający ze służby do domu - mówi Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Do wypadku doszło w piątek około godz. 21:15 na ul. Witkacego w Radomiu. Wstępne ustalenia wskazują, że z bliżej nieustalonych przyczyn doszło do czołowego zderzenia pojazdów volkswagen passat z audi A4. Kierujący volkswagenem policjant w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Kierujący audi trafił do szpitala, a jadąca z nim pasażerka nie odniosła obrażeń.

Przyczyny wypadku ustalane są pod nadzorem prokuratury. Wstępnie stwierdzono, że mężczyzna kierujący audi ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a jadąca z nim kobieta była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności.

- To była ostatnia służba 35-letniego sierżanta sztabowego z 15-letnim stażem służby w policji. Aktualnie był dzielnicowym w II Komisariacie Policji w Radomiu. Zakończył ją o godz. 21 i niestety nie dotarł do domu. Był oceniany jako wzorowy funkcjonariusz - mówi Justyna Leszczyńska.  - Kierownictwo Mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej Policji i Komendy Miejskiej Policji w Radomiu oraz wszyscy funkcjonariusze i pracownicy policji składają wyrazy ubolewania rodzinie i bliskim zmarłego.

Źródło: KMP Radom/ fot. archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy