Ze szpitala do kostnicy

Ze szpitala do kostnicy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Mężczyzna do szpitala został przyjęty o godzinie siódmej rano. Po pięciu minutach został jednak z niego wypisany i w towarzystwie ochrony wywieziony na wózku inwalidzkim. Po dwóch godzinach od opuszczenia szpitala jego zwłoki znalazł przechodzień.

Sprawą zajęła się policja i prokuratura, zlecono również sekcję zwłok. Śledztwo jest na razie na wstępnym etapie. Policjanci w tej sprawie zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 40 i 50 lat.

- Okoliczności zdarzenia są bardzo niejednoznaczne i wymagają gruntownego sprawdzenia w czasie śledztwa. W tej sprawie wczoraj wieczorem zostało zatrzymanych na 48 godzin dwóch mężczyzn. Współpracujemy również ze szpitalem, aby otrzymać dokumentacje lekarską, która będzie cennym źródłem informacji o tym co działo się z mężczyzną chwilę przed jego śmiercią - powiedziała Alicja Śledziona, rzeczniczka KWP. Ze względu na dobro śledztwa policja nie udziela bardziej szczegółowych informacji. 

Obecnie trwa gromadzenie dowodów, w tym zabezpieczanie nagrań z miejskiego monitoringu. Tożsamość zmarłego nie jest znana.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy