Zakończył się remont Góralskiej za 300 tys. zł

Zakończył się remont Góralskiej za 300 tys. zł
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=1682]

- Była to niewielka, ale bardzo oczekiwana przez okolicznych mieszkańców inwestycja - powiedział Dariusz Dębski, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Inwestycja była realizowana w ramach tak zwanego czynu społecznego. Pracami został objęty 175-metrowy odcinek Góralskiej na południe od skrzyżowania z Działkową. - W tym miejscu wcześniej nawierzchnia była gruntowa. W ramach inwestycji wykonaliśmy kanalizację deszczową, przebudowaliśmy urządzenia energetyczne, a na koniec ułożyliśmy z kostki brukowej nawierzchnię jezdni oraz zjazdów do posesji - dodał Dębski.

Zgodnie z projektem obecnie ten odcinek Góralskiej jest ciągiem pieszo-jezdnym o szerokości sześciu metrów, oświetlonym lampami typu LED. Na wniosek mieszkańców drogowcy zbudowali z kostki betonowej dwa progi zwalniające. Za wszystkie prace była odpowiedzialna Spółdzielnia Rzemieślnicza Budowlana z Radomia. Inwestycja pochłonęła 298 tysięcy 578 złotych.

Źródło: MZDiK

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/goralska1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96