„ŻĄDAM OD WŁADZ MIASTA ROZBUDOWY LOTNISKA!”

„ŻĄDAM OD WŁADZ MIASTA ROZBUDOWY LOTNISKA!”
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Czytelnik To po pierwsze napisał: „\"W chwili obecnej priorytetem jest rozwijanie siatki połączeń i zwiększenie liczby pasażerów\" Tak? A może jednak PRIORYTETEM powinno być na dziś przedłużenie pasa, wykonanie placu postojowego i innej koniecznej infrastruktury, aby można było sprowadzić tanich przewoźników? Chyba, że jakiemuś przewoźnikowi wystarczą warunki techniczne naszego lotniska w obecnej wersji. Trochę śmieszy mnie \"priorytet\" przygotowania lotniska do sezonu zimowego. Przecież to są najbardziej oczywiste czynności, które należy podjąć, nota bene bardzo kosztowne, ale taki mamy klimat... ”

Z kolei czytelnik Radomiak w swoim wpisie krytycznie odniósł się do radomskiego lotniska pisząc: „Ludzie!!! Co tu ratować? Do 2020 r. ma być zrobiona droga s7 z Warszawy do Krakowa. Na lotnisko Chopina będzie się jechać niecałą godzinę, do Krakowa i Modlina 1,5 h, a jak powstanie s12 tyle samo będzie się jechać na lotnisko do Łodzi i Świdnika. Kto będzie latął z Radomia? Tylko Radomianie raz na jakiś czas, pomylony pomysł poprzednich władz i okropne marnotrawstwo pieniędzy. Apaluję do radnych o rozsądek. ”

Innego zdania jest Radomianka: „Ja jako Radomianka żądam od władz miasta rozbudowy lotniska i zmiany prezesa PLR ”

W podobnym tonie wypowiedziała się iga: „Jak w Radomiu nie będzie to Kielcom będzie się opłacało. Chcecie latać z Obic? Do lublina nikt nie będzie jeździł, kiepski dojazd. Zadupie.”

Pisownia wpisów zachowana w oryginale.

AH

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy