Za masturbację przy dzieciach trafił do aresztu. Grozi mu 12 lat

Za masturbację przy dzieciach trafił do aresztu. Grozi mu 12 lat
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W ostatnim czasie Straż Miejska dwukrotnie zatrzymała 62-letniego mężczyznę, który onanizował się w obecności nieletnich. Do pierwszego zdarzenia doszło 11 lipca w Parku Kościuszki (czytaj więcej TUTAJ).  Po zatrzymaniu policjanci pijanego mężczyznę osadzili w areszcie. Badanie stanu trzeźwości wykazało ok. 2 promili alkoholu w organizmie. Następnie funkcjonariusze doprowadzili go do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzut z Art. 200&2 KK. Decyzją prokuratora zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.  

W niedzielę 28 lipca strażnicy ponownie zatrzymali tego mężczyznę na ulicy Sowińskiego i przekazali policjantom (czytaj więcej TUTAJ). Tym razem także był pijany i trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu doprowadzony został do prokuratury, a 30 lipca przed sąd. Na wniosek śledczych, sąd zastosował wobec 62-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Zgodnie z obowiązującym prawem osobie, która w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej, grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.

Źródło: KMP Radom/ red. A.J.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy