Wyznacz horyzonty nauki

Wyznacz horyzonty nauki
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Wartości, potrzeby i oczekiwania społeczeństwa będą wpływać na tematykę prac badawczych podejmowanych w państwowych i prywatnych jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach korzystających ze środków publicznych na badania i innowacje. Konsultacje prowadzone są w ramach projektu CIMULACT - Konsultacje społeczne w zakresie tematyki Programu Horyzont 2020.  W przedsięwzięcie to są zaangażowane instytucje ze wszystkich krajów UE, a także z Norwegii i Szwajcarii.

W różnych krajach europejskich od grudnia 2015 r. do stycznia 2016 r. zaplanowano organizację spotkań z ponad 1000 obywateli w celu opracowania wizji przyszłości. Konsultacje z udziałem polskiego społeczeństwa, w efekcie których powstaną wizje pożądanej przyszłości na następnych 20–30 lat, odbędą się 4 lub 5 grudnia br. w Instytucie Technologii Eksploatacji – Państwowym Instytucie Badawczym w Radomiu.

W konsultacjach mogą wziąć udział: osoby pracujące, osoby bezrobotne, studenci, osoby przebywające na urlopie macierzyńskim lub tacierzyńskim, emeryci, renciści, mieszkańcy miast dużych i małych, obszarów wiejskich, osoby z wykształceniem podstawowym, zawodowym, średnim, wyższym.

Termin zgłoszenia do udziału w spotkaniu konsultacyjnym mija 5 listopada.

UM

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/ite.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96