Wypadki i pożary w sylwestra i pierwszy dzień roku

Wypadki i pożary w sylwestra i pierwszy dzień roku
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W sylwestra do północy radomscy strażacy interweniowali 5 razy, po północy 11. Do tragedii doszło tuż po godz. 17 przy ul. Słowackiego. Z mieszkania jednej z kamienic strażacy wynieśli zatrutego dymem starszego mężczyznę. Niestety, zmarł on w szpitalu.

- Po północy dochodziło do drobnych pożarów, jeden z nich był spowodowany użyciem fajerwerków: przy ul. Kelles-Krauza zajęły się przedmioty na jednym z balkonów - informuje Paweł Pora, rzecznik radomskich strażaków.

Szczęśliwie nie było okaleczeń spowodowanych użyciem sztucznych ogni. 1 stycznia ok. godz. 10 przy ul. Batorego wybuchł pożar w jednopiętrowym budynku. Jedna z osób tam przebywających trafiła do szpitala na obserwację.  

Na drogach miasta i powiatu podczas Sylwestra i Nowego Roku policjanci odnotowali 4 wypadki i 9 kolizji, w tym jedna z nietrzeźwym kierowcą.

- Radomscy policjanci w dniach 31 grudnia i 1 stycznia na drogach Radomia i powiatu radomskiego odnotowali 4 wypadki drogowe, w których 4 osoby zostały ranne. Doszło też do 9 kolizji drogowych, w tym jednej z udziałem nietrzeźwego kierowcy. W Nowy Rok ok. godz. 16 u zbiegu ulic Malczewskiego i Wernera pojazd marki ford uderzył w sygnalizator. 45-letni kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci "drogówki" zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących - informuje Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Dodajmy, że od środowego wypadku u zbiegu ulic Malczewskiego i Wernera nie działa sygnalizacja świetlna. Ma być naprawiona w najbliższym czasie.

RED, fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy