Wybraliśmy Miss Radomskiej Grupy Mediowej

Wybraliśmy Miss Radomskiej Grupy Mediowej
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W sobotę, 15 sierpnia odbędzie się gala finałowa Klubowej Miss Wakacji. Impreza rozpoczyna się o godz. 21 w klubie LEMON. Wstęp do godz. 22 za darmo ! A już teraz podajemy wyniki głosownia SMS.

Dziś o północy zakończyło się głosowanie w plebiscycie o tytuł Miss Radomskiej Grupy Mediowej. Bezkonkurencyjnie zwyciężyła Dorota Rogalska ( kandydatka z nr 1). Dorota jest studentką pedagogiki. Interesuje się sportem. Sama określa się mianem kobiety z charakterem. Nie obawia się trudnych zadań i odważnie stawia im czoło. Konsekwentnie dąży do celu, jest szczera i optymistycznie podchodzi do życia.

Wręczenie nagród jutro w klubie LEMON. Zwyciężczyni Miss Radomskiej Grupy Mediowej, poza tytułem czeka także pakiet zabiegów SPA na twarz i ciało, ufundowany przez salon kosmetyczny YASUMI, który mieści się przy ul. Królowej Jadwigi 21.

Natomiast podczas jutrzejszej gali zostanie wybrana Klubowa Miss Wakacji. Nagrody w konkursie ufundowali m.in. Pop Gym Sport & Health Club, salon kosmetyczny YASUMI, który mieści się przy ul. Królowej Jadwigi 21, salon fryzjerski Agnieszka, Solarium Radom przy ul. Chrobrego (Vis a vis), a także Stock Polska i Goliat Security.

RED.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy