Wybieram Radomiaka

Wybieram Radomiaka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Jak powiedział nam Wojciech Bernat akcja „Wybieram Radomiaka” to szeroka forma wypowiedzi społecznej akcentującej lokalny patriotyzm. - To forma wsparcia inicjatyw społecznych i politycznych reprezentowanych przez radomian dla Radomia. Najbliższą okazją takiej manifestacji wsparcia radomian są zbliżające się wybory parlamentarne. Wybieram jako Wojciech Bernat kandydatów wywodzących się z Radomia, bo uważam, że nasze miasto ma wybitnych przedstawicieli, o dużym potencjale intelektualnym, dokonaniach biznesowych, którzy mogą nas reprezentować zarówno w Sejmie, jak i Senacie RP. Stawiam na Radomian, a nie na spadochroniarzy. Nikt nie zna lepiej naszych potrzeb i nikt nie potrafi ich lepiej rozwiązywać niż my radomianie – powiedział były kandydat.

Na pytanie dlaczego jest twarzą tej kampanii usłyszeliśmy: – W Radomiu się urodziłem, wychowałem, wykształciłem i tu pracuję zawodowo. W ubiegłorocznych wyborach samorządowych zająłem trzecie miejsce w wyścigu o fotel Prezydenta Miasta. To ogromne wsparcie jakiego doznałem od mieszkańców naszego miasta daje mi dziś legitymację do zabierania głosu w sprawach dotyczących Radomia i to zrobiłem – podsumował Bernat.

Problem tak zwanych spadochroniarzy dotyczy wielu ugrupowań i wielu miast w Polsce. To czy warto oddać swój głos na kogoś przywiezionego w teczce, czy też postawić na kandydatów lokalnych zostawiamy Państwa ocenie. Link do wydarzenia utworzonego przez Wojciecha Bernata na facebooku znajdziecie Tutaj.

A.H.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy